PDA

Zobacz pełną wersję : ICS - problemy z synchronizacją



javelin
04.04.12, 08:58
Wczoraj mój telefon poinformował mnie że mogę się przesiąść na nowszą wersję i to żem uczynił. Niestety pojawiły się problemy. Głównie z synchronizacją kont.

1. Kalendarz - nie wiedzieć czemu nie pokazuje wydarzeń zapisanych w kalendarzu googlowym. Jedyne co mi wyświetla zarówno w agendzie jak i kolejnych widokach kalendarza to urodziny z FB

2. FB - Jak ustawić synchronizację kontaktów z FB? O dziwo gdy chcę połączyć jakiś kontakt i próbuję go wybrać z listy FB to na tej liście nie istnieje. Przy innych kontaktach nie chce ściągnąć avatarów na telefon.

Macie pomysły jak to rozwiązać?

MatrixSTR
04.04.12, 12:09
Wejdź w opcję synchronizacji i zobacz czy masz zaznaczone Synchronizację kalendarza Google i kontaktów z FB. Następnie kliknij opcję "synchronizuj teraz". Jeśli to nie pomoże to usuń konto FB i zaloguj się ponownie. Spróbuj jeszcze przeprowadzić ją na innej sieci. Ja miam trochę podobny problem, a mianowicie prawie w ogóle nie chce mi działać FB w telefonie od czasu restartu ustawień routera, zarówno w przeglądarce jak i w aplikacji, a u znajomego wszystko działa idealnie. Więc może u Ciebie jest podobnie.

javelin
05.07.12, 22:09
Robiłem już wszystko łącznie z HR telefonu. Usuwałem konta FB, zainstalował Friendcastera, usuwałem znajomą ze znajomych na fb i problem nadal występuje. Tylko z tym jednym kontem. Po prostu żadna aplikacja do fb nie widzi tego konta, tak jakby fizycznie nie istniało. Na laptopie wszystko gra, na telefonie nawet przy próbie wyszukania osoby na fb nie wyświetla wyniku. Gdy na laptopie od razu pojawia mi się prośba o dodanie do znajomych to na telefonie nie ma śladu o takim zaproszeniu. Totalnie już zgłupiałem i nawet nie wiem gdzie i czego szukać żeby rozwiązać problem. A jak na złość zależy mi na synchronizacji akurat tego jednego kontaktu.