PDA

Zobacz pełną wersję : Kupiłem HTC i nie ma Jezyka Polskiego ! Pomocy



Lego1996
04.04.12, 17:50
Witam,

Kupiłem HTC HD2 był on sprowadzony z UK i niestety nie ma tam języka polskiego.
Telefon pracuje na WM i chciałbym prosić o pomoc tych którzy się na tym znają żeby wytłumaczyli albo podesłali jak moge wgrać samemu androida w jęzuku polskim albo po prostu spolszczenie do WM żeby zobaczyć co i jak a dopiero później pobawić się w Androida. Chciałbym sie tez dowiedzieć czy te wszystkie operacje są bezpieczne ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam ! :)

Vinrael
04.04.12, 20:09
http://htcclub.pl/16-pomoc-pytania/1760-wisi-na-logo-htc-po-wipe-android.html

Z tym poradnikiem zainstaluj sobie Androida NAND albo customowy Windows Mobile, który ma język polski.
Jest to zupełnie bezpieczne, o ile umiesz czytać.

Lego1996
04.04.12, 23:10
Wszystko przeczytałem ale boje się, że coś się zepsuje dlatego, że widziałem jak ktoś pisał, że jeżeli telefon jest z Wielkiej Brytanii to trzeba zrobić coś jeszcze... Jest jakiś poradnik bardzo szczegółowy jak wgrać krok po kroku Androida ? Chciałbym to zrobić bardzo dobrze żeby wszystko chodziło bez problemu.

kasier
05.04.12, 00:53
Już bardziej prościej się chyba nie da ;] Po prostu zrób tak jak jest tam napisane i powinno wszystko ładnie śmigać

KurczaQ
05.04.12, 08:51
Nie ważne skąd jest, wgrywasz radio z USA i wszystko jest takie samo :D

Tapniete z Lwa ;)

Lego1996
05.04.12, 14:08
A jeżeli na początku chciałbym pobawić się na Windowsie dlatego, że nie jestem jeszcze tak dobrze obeznany w wgrywaniu systemu to mógłbym ściągnąć jakieś spolszczenie do Windowsa ? I po prostu je wgrać do telefonu ?

KurczaQ
05.04.12, 14:24
Nie, musisz wgrać nowy software z językiem polskim ;)

Wysłane za pomocą Lwa :)