PDA

Zobacz pełną wersję : [Szukam]Dobry task maneger



KurczaQ
05.04.12, 14:47
Witam, szukam menedżera zadań podobnego do tego sense 3, mam wersję 2.1 i chciałbym jakiś lekki i mocny program :P

Wysłane za pomocą Lwa :)

Smogg
05.04.12, 17:24
TasKiller?

MatrixSTR
05.04.12, 21:08
Ja polecam ten programik: Advenced Task killer (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rechild.advancedtaskkiller&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yZ WNoaWxkLmFkdmFuY2VkdGFza2tpbGxlciJd) używam go od początku mojej przygody z Androidem, aż do chwili obecnej i prawdę powiedziawszy mi wystarcza.

KurczaQ
06.04.12, 09:57
Wygrałem es task maneger i jest cudowny, mmożemy nawet z miejsca kasować śmieci danych ;] polecam

Wysłane z mojego Desire HD

kasier
06.04.12, 10:27
pyta, pyta po czym wgrywa co innego ;p ja tam ATK używałem na hd2, teraz na evo nie mam żadnego i nie potrzebuję

Smogg
06.04.12, 14:20
Siłą rzeczy masz Kasier ;) Rozwiń górną belkę, szybki dostęp, ostatnia opcja na dole (całkowita pamięć / używane / wolne)... jak w to wejdziesz... Tadam! Menedżer zadań :P Oczywiście możesz wejść w niego poprzez Menu->Aplikacje... i robić do niego skróty na pulpicie... cokolwiek sobie życzysz :) w ICS będziesz mógł go zamrozić bez roota, choć chyba nie warto.

kasier
06.04.12, 15:24
A to wiem wiem :) ja miałem na myśli zewnętrzne task menagery :D

KurczaQ
06.04.12, 20:45
Zauważyłem też iż po wgraniu paczki quick settings XL mamy ustawienia z Sense 3.5, tak więc i Menedżer się pojawił :D

maniek9611
07.04.12, 18:20
pyta, pyta po czym wgrywa co innego ;p ja tam ATK używałem na hd2, teraz na evo nie mam żadnego i nie potrzebuję

Masz rację Kasier, ja też wywaliłem jakiś czas temu swego i powiem, że do niczego mi nie jest potrzebny. Aha i dodam że mam Desire a nie Evo. A jest w sprzęcie różnica. Zapychaniem zbędnymi aplikacjami telefonu moim zdaniem jest bez sensu, tym bardziej jak wszystko śmiga.