PDA

Zobacz pełną wersję : Android wyłącza się ilekroć go uruchomię



Lion
10.04.12, 13:21
Siema mam problem Androidem zacząłem bawić sie z rok temu i było wszystko ok niedawno postanowiłem przypomnieć sobie windowsa mobile 6.5 lecz teraz gdy znów chcę wrócić do Andka pojawia się wiele problemów do instalacji mgldr jest wszystko dobrze lecz pózniej pojawia się taki problem mianowicie że podczas instalacji CMR niby wszystko jest ok ale po resecie fona nie pojawia się punkt AD Recovery i nic nie mogę dalej zrobić próbowałem również instalować różne dystrybucje androida nand od DFT ale problem w tym że cały czas po załadowaniu andka telefon sam z siebie się wyłącza próbowałem wiele sposobów ale żaden niedziała POMOCY niechcę wracać do WM !!!

Jak potrzebujecie konkretnej wiadomości o jakimś błędzie lub moim postępowaniu piszcie

KurczaQ
10.04.12, 14:56
1.Task29
2.Flash CLK z dowolną partycją (220 powinno stykać na każdy rom)
3.Flash CWM (Polecam touch RC8, fajne i dotykowe :D)
4.Flash romu
5.Resecik i użytkowanie

Kroki wykonujesz w HD2ToolKit dostępnym na XDA , i tak po wpisaniu na Google 'hd2toolkit xda' dostaniesz programik ;P

Lion
10.04.12, 18:12
A i zapomniałem dodać że zawsze task29 mi chodził a teraz włącza się okno na HD2 z logem HTC pod spodem pasek zpostępowaniem i nic nie rusza nawet po 10 minutach

KurczaQ
10.04.12, 19:12
Jaki system? Na kompie :)

Tapnięte z HTC Evolution HD2

Lion
10.04.12, 20:28
windows 7 a le to w telefonie nic nie łapie wcześniej było ok

KurczaQ
10.04.12, 21:19
Podłącz telefon gdy poprosi ale wyskoczy odłączenie bezpieczne sprzętu, zrób to ale nie odłączaj telefonu, wgra się jak powinno :)

Tapnięte z HTC Evolution HD2

Lion
13.04.12, 16:22
sorki ale nie rozumiem ale gdy kiedy rosi jak co robię troszeczkę konkretniej poproszę :D

Vinrael
13.04.12, 17:18
1. Podłączasz telefon do komputera.
2. Na belce w 'ukrytych ikonach' pojawi się ikonka 'bezpiecznie odłącz sprzęt', klikasz dwukrotnie LBMem, wybierasz telefon.
3. Powinien pojawić się komunikat 'teraz możesz bezpiecznie odłączyć sprzęt'.
4. Wgrywasz ROM z poziomu PC.

Lion
23.04.12, 22:30
Thx mam jeszcze jedną sprawę, dajcie linka do jakiegoś andka instalowanego z kompa. Zależy mi bardzo na tym żeby posiadał Sense.

Ps. jak ktoś ma link dobrze(?) do działającego andka 4.0 z sense 4.0 z telefonu htc one x to bardzo by mnie ucieszyło :D gdyby link się tu pojawił.

MatrixSTR
24.04.12, 00:50
Spróbuj wgrać ten ROM [12 JAN] prj Clean Desire v0.3.2 [Kernel: prj v0.4] - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=897191)

Androida 4.0 z Sense 4.0 jeszcze nie ma na HD2.

Lion
24.04.12, 17:23
albo może jakiegoś dobrego andka którego polecacie byle by był nowszy niż 2.2 jakiego polecacie pod względem stabilności i szybkości?? mam nadzieję że szybko odpowiecie

Vinrael
24.04.12, 17:53
Jeśli chodzi o stabilność, raczej tego nic nie pobije, ale jeśli masz parcie na nowszego androida (co jest dla mnie niezrozumiałe, bo nie różnią się zbytnio...) zobacz sobie GBLeoR6.
Android GBLeo Sense 3.5 Limited Edition | XxXPachaXxX (http://xxxpachaxxx.kleinrealms.com/?p=185)
Na stronie masz jeszcze inne wersje (z różnymi sense, z różnymi kernelami etc.).

Lion
24.04.12, 18:00
a da się zwiększyć może pamięć telefonu na programy gry itp lub ram czy coś w tym stylu??

Vinrael
24.04.12, 18:03
Partycje EXT na karcie pamięci/app2sd.

Lion
24.04.12, 22:46
A może jest gdzieś instalowany przez mgldr, bo nie chce mi się instalować CWM ani innych.

Lion
26.04.12, 10:54
A mam jeszcze jedno pytanie. Niedawno zorientowałem się, że przy baterii którą kupiłem do mojego Leo android nie chce się włączyć, dopiero po włożeniu oryginalnej bateryjki która u mnie wytrzymuje dzień. Są jakieś sposoby na to by działał z baterią, którą kupiłem dodatkowo? Ma ona 2300mAh 8.51Whr.

Znaki interpunkcyjne!

MatrixSTR
26.04.12, 12:51
Ja osobiście unikam nieoryginalnych baterii do telefonów. Mam też taką do HD2 i mi na niej aparat nie działa. Dlatego lepiej jest używać oryginalnej.

Lion
26.04.12, 12:54
ale no własnie przy moim użytkowaniu nie wytrzymuje zwykła bateria czasami nawet dnia

Vinrael
26.04.12, 21:04
Tak po prostu jest, jeśli intensywnie korzystasz z telefonu...
Możesz próbować zmieniać kernele na inne, ale jeśli to nie jest bateria od HTC, wątpię żeby to coś dało...

Lion
06.05.12, 17:44
no niestety ale znów problem cały czas kombinowałem nie mogę zrobić taska włącza się okienko wszystko ładnie pięknie lecz nawet po odczekaniu 1h nic się nie rusza nie wiem co się stało nie idzie wgrać CWM ani nic innego HELP!!!

KurczaQ
06.05.12, 18:15
Próbuj do upadłego :), musi się udać może robisz to źle :)

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

MatrixSTR
06.05.12, 19:01
Może padła Ci pamięć w telefonie?

Lion
06.05.12, 23:28
a da się to samemu naprawić ??
jeśli tak proszę o jak najszybszą odpowiedź
Ps. Próbowałem około 167 razy i nadal nic nie rusza ;/

Vinrael
06.05.12, 23:53
Dasz radę, o ile masz odpowiednie pamięci, bardzo dobrą lutownicę hotair/albo najlepiej stół lutowniczy, umiejętności, odpowiedni programator pamięci, cynę, kalafonię...
Jest to naprawdę trudne. Mój ojciec zajmuje się między innymi naprawą komputerów samochodowych, które są mniej skomplikowane od HD2, a pomimo to i tak jest z tym bardzo dużo roboty - czasami trzeba programować pamięć bit po bicie. Monotonne i trudne. No i programatory pamięci do mało skomplikowanych pamięci potrafią kosztować powyżej 10 tyś. PLN... A co dopiero programatory pamięci tego typu...

Lion
07.05.12, 00:41
Ojj lepiej dam sobie spokój mam 15 lat więc niebędę nic tam grzebać ale jest tak że pamieć mi wykrywa i mogë aplikacje zainstalować więc może to co innego ??

Tapnięte z mojego HD2

Lion
26.05.12, 01:12
Witam ponownie piszę w tym samym wątku ponieważ problem jest podobny jakimś cudem nawet nie wiem jakim udało mi się zainstalować androida lecz jest parę problemów między innymi nadal nie mogę zrobić taska, następnym problemem jest wychodzący z problemu z taskiem czyli aplikacje z windows mobile na pamięci telefonu a w ten sposób mam mniej miejsca ;/ i tech problemów jest więcej ale większość wywodzi się z taska
Ps. jest jeszcze problem bo nie mogę zainstalować CWM Wiec proszę o jak najszybszą pomoc bo chciał bym innego andka lepszego niż mam :D Z góry dzięki

KurczaQ
26.05.12, 07:07
Jakim cudem zainstalowałeś Androida bez task i clockwordmod ?!

BTW sprawdź sterowniki na komputerze, jeżeli masz windows vienna (7) to powinien ściągnąć narzędzia do windows mobile z sterownikiem

Wysłane za pomocą Cyjankowego Lwa Tajwańskiego ;D

Lion
01.06.12, 21:24
udało mi się to bo instalowałem androida przez mgldr ale są problemy z takimi rzeczami jak wi-fi nie idzie wejść na żadne strony www ani uruchomić (pobrać) aplikacji z sklepu play oraz zostały mi aplikacje z windowsa mobile i nie idzie odinstalować ich a zajmują miejsce

a wie ktoś może czy jak zainstaluje wm 6.5 to się coś zmieni?? tzn będzie można zrobić taska itp
Proszę o jak najszybszą odpowiedź z góry dzięki :D

KurczaQ
03.06.12, 15:29
Możesz wgrać Winde i powtórzyć wszystkie kroki ;)

Wysyłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk 2

Lion
10.08.12, 00:17
sorka długo mnie nie było niestety coś jest nie tak mianowicie chcąc zainstalować wm 6.5 wchodzę w hspl (mam 2.8) podłączam pod komputer i czekam aż wyskoczy w hspl USB dalej odpalam instalkę roomu blacksidedown by Edminster (jeśli się nie pomyliłem oczywiście) przechodzi do instalacji pojawia się pasek i dalej nic się nie dzieje czekam ok godziny dalej nic to samo jest w przypadku taska lub czegokolwiek

Proszę O pomoc !!! [jak coś to piszcie żebym wrzucił filmik gdzie pokazuję co się dzieję (lub raczej nie dzieje). Wtedy postaram się jak najszybciej wrzucić film ]

Ps. przydał by się android zrootowany by można było usuwać zbędne aplikacje systemowe ponieważ bardzo zależy mi na wolnej pamięci w moim HD2

Vinrael
10.08.12, 01:06
To chcesz instalować w końcu Androida czy WM? :E
Spróbuj wgrać przez kartę.

Lion
10.08.12, 12:22
Androida ale nic nie idzie zrobić bo nie idzie zrobić taska żeby dalej zainstalować nowego androida itp

A jak się przez kartę instaluje??
tzn mam zainstalowanego andka ale chce zmienić na innego bo ten którego posiadam żre baterię bardzo szybko i jest nie praktyczny (zainstalowałem go z poziomu mgldr poniewarz nie mogę zrobić taska ,zainstalować clk czy tam cml teraz nie pamiętam :D