PDA

Zobacz pełną wersję : Na poważnie: gracie w gry?



Soren
12.04.12, 02:58
Mam na sensacji kilka gier: mc3 chaos&order templerun angry birds flick golf flick soccer fruit slice

i zauważyłem że nie gram w nie dłużej niż 5 minut. Tych od gameloftu w ogóle dawno nie odpalalem.

A wy gracie w gry?

Ps.
Pytanie poza konkursem:
Do czego najczęściej używacie smartfona i jaka jest najczęściej używana przez was aplikacja?

Ja przyznaje z ręką na sercu że najczęściej to przeglądam internet i używam tapatalk.

KurczaQ
12.04.12, 08:22
Co do gier, mam 2,3 gry tzn:
Canabalt HD - grywam gdy na kogoś czego, prosta ale fajna gierka do 10 minut gram maximum
Fruit Ninja -w to katujemy na lekcjach jak ktoś jeszcze chce, mamy w klasie 5 Andków i robimy konkursy :D

Ja głównie używam telefonu do przeglądania Neta oraz odtwarzania muzyki ;)
1.Tapatalk
2.GG
3.Facebook
4.Sense Music Player :P

Szakus
12.04.12, 08:58
Grałem w sprinkle dopóki nie pojawiło się Angry Birds in Space :], teraz czasem pykne w Spidermana 3D

MatrixSTR
12.04.12, 09:44
Czasem gdy leżę w łóżku i nie mogę usnąć to sobie w coś zagram, a tak w ciągu dnia to tylko internet i muzyka :)

Smogg
12.04.12, 09:50
A ja z racji nieposiadania roota głównie grywam w gry, których stan się zapisuje pomiędzy ROMami/HRami. A są to:
Cut the rope - w tej chwili kończę 7 pudełko, do tej pory nie było jeszcze planszy, której nie zakończyłbym zbierając trzy gwiazdki... fajna zabawa, można z gry wyciągnąć całą przyjemność i frajdę (bo nie skończywszy 7 pudła mam już dostęp do 8, 9 i 10). Jak będzie 100% wszystkiego to pewnie zakupię Experiments... choć mam pewne wątpliwości, bo czytałem, że jest ona bardziej zręcznościowa niż jedynka i jest w niej mniej kombinatorki... a właśnie to mi się podoba najbardziej w tej grze :P
Real Racing 2 - jakoś podobają mi się te wyścigi :P Spędziłem nad nimi sporo czasu... później tego czasu zabrakło... ale kariera czeka na dokończenie :P

Co do Angry Birds... jedynka bardzo mnie wkręciła... później trochę pograłem w Rio... ale tak jakoś mam przesyt tych pierzastych stworków ;)

Czasami casualowo zagram sobie np. w Osmos albo World of Goo (choć po ostatnim reflashu nie patrzyłem, czy w tym drugim zachował mi się stan gier...)

Ciągle czekam na czas na grę, którą kupiłem jako pierwszą w AM - Samurai II: Vengeance :-)
Innych gier na koncie mam masę (jak to ofiara promocji), z bardziej znanych:
- oba Need for speedy,
- Dead Space,
- Shadowgun,
- Spirit HD (ciekawy casual, podobny do bardzo starej gry gdzie kropką wycinało się fragment zielonej planszy uciekając przed innymi kropkami... zapomniałem nazwy z dzieciństwa :D),
- Majesty (bo ponoć dobre i warto, nie sprawdzałem),
- 9mm,
- O&CO (abonament ważny jeszcze kilka miesięcy, a ja kompletnie w to już nie gram :E),
- Anomaly Warzone Earth HD (fantastyczna gra polskiego studia!),
- Sentinel 3: Homeworld (bardzo ciekawy tower defense),
- Can Knockdown 2 (też fajny casual polskiego studia... niestety mała ilość plansz w tej grze jest szczególnie odczuwalna),
- Doodle jump (ależ to pochłania czas), Fruit ninja (tekstury na Sensacji spowodowały szybkie wywalenie tej aplikacji),
- Modern Combat 3 (telefon kompletnie nie nadaje się do FPS i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej),
- Minecraft (też mnie nie wciągnęło),
- SimCity (czeka na swoją kolej),
- Where's My Water (byłoby świetne, gdyby nie czas wczytywania plansz... tak prosta gra o tak zwalonej optymalizacji... aż nie chce mi się tracić czasu),
- i wiele, wiele innych typu Tetris, Space physics, They need to be fed itd... a jak zrobią kolejne promocje, to pewnie będzie jeszcze więcej... leżących odłogiem ;D