PDA

Zobacz pełną wersję : odinstalowanie oprogramowania



Klaif
19.12.10, 14:07
Witajcie jestem tu nowy.
Mam pytanie pewnie banalne, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć.
Jak odinstalować zainstalowane przezmianie oprogramowanie??
Zainstalowałem min. miasto muzyki, ale się wywala pisząc że nie ta rozdzielczość.
skype tą wersje co mam też mi coś wariuje.

Drugie pytanie nie mogę nigdzie znaleźć opisu dokładnego poszczególnych funkcji BsB Tweak z gry DZIĘKUJE!!

ArturN
19.12.10, 14:10
przewijasz pasek manili na koniec do ustawień i wchodzisz w Aplikacje. I tam masz usuń programy

bartass127
19.12.10, 14:38
ustawienia-> aplikacje->zarządzanie(chyba)
enjoy :D

Klaif
20.12.10, 01:46
DZIEKUJE WAM obu a w szczególności bartass127 nie obraź sieę modzie ale nie sqmalem o co chodzi z paskem manilli

A czy ktoś pomoże z poszczególnymi opisami funkcji w BsB tweak??
nie wszystkie funkcje mi mówią o co chodzi :(

Z góry DZIEKI

Smogg
20.12.10, 10:16
Co do BsBTweaks - to zależy, jaki masz rom... ogólnie, jeśli chodzi o używanie tego programu na romach 1.66+, to zdania są podzielone (tzn. czy w ogóle warto). Z własnych doświadczeń, powiem Ci, że BsB na customach potrafi narobić więcej problemów, niż pożytku :P

Jeśli jednak chcesz się pobawić, to sugeruję, abyś wymienił nam tutaj opcje, co do których działania masz wątpliwości - wtedy, bazując na tej liście postaramy się wyjaśnić Ci, co dane przełączniki zmieniają :-)

maniek9611
20.12.10, 21:33
BsBTweaks był tworzony pod rom 1.48 także jeżeli będzie pod nowszym to czasami tak jak pisze Smogg może nabałaganić :) Ja osobiście nie jestem zwolennikiem tego typu udogodnień, choć wielu z niego korzysta i nie narzeka.

kasier
20.12.10, 22:52
Ja na swoim romie korzystam z BsB tylko z funkcji obracania ekranu, żadnych skutków ubocznych nie zauważyłem

Klaif
20.12.10, 23:02
ROM mam 1.66.118.1nic nie zmienialem jak bede mial pytanie szczegolowe to napisze dzis mam malo czasu
czy idzie jakos raporty sms'ow wlaczyc???

ArturN
21.12.10, 07:07
wchodzisz w wiadomości/menu/ustawienia/opcje i tam możesz włączyć raporty

Klaif
21.12.10, 12:56
Dzieki!!! jest super jak wyłączę"W razie potrzeby użyj formatu Unicode" to nie będzie wysyłał polskich liter??

A nie robi się tutaj czasem za duży OT? ;)[br]Zaczęło się od sposobu odinstalowywania aplikacji... [br]przeszliśmy przez BsB... [br]a teraz mamy esemesy... [br]Trochę tego za dużo ;) Aby forum, pytania, odpowiedzi, rozwiązania były czytelne - załóż wątek dotyczący nowego problemu, bo obecne pytania nie mają związku z tematem.