PDA

Zobacz pełną wersję : [Prolem] Klawiatura w HD2



R__I__P
13.04.12, 17:25
Witam.
mam problem gdyż od pewnego czasu przestał mi działać klawisz włącznika( niestety nie mam pojęcia co się mogło stać) ale teraz gdy naciskam czerwoną słuchawkę to działa jak klawisz cofnij, lecz reszta klawiszy spełnia swoje funkcje dobrze. i w związku z tym chciałbym rozebrać Leosia ale zastanawiam się czy rozbiórka jeśli tylko chce wymienić płytkę klawiatury oraz klawisze musi przebiegać jak na tym filmie:


http://www.youtube.com/watch?v=cL-jnUKufC4

czy ktoś z was wie jak go rozebrać od razu do płytki lub jest w posiadaniu filmiku który to pokazuje?

z góry dziękuje za pomoc :o

Vinrael
13.04.12, 18:55
Miałem podobny 'problem', tylko że w drugą stronę - często przycisk 'wstecz' działał jak przycisk 'power'. Wynika to z tego, że w wielu HTC HD2 cała klawiatura rusza się na boki, a w tych intensywniej użytkowanych czasami klawiatura potrafi przesunąć się jeszcze bardziej... A wtedy dzieją się takie czary... Nareperowałem to w dość prosty sposób - wcisnąłem klawiaturę mocniej, przesunąłem na odpowiednie miejsce... wtedy coś jakby wskoczyło, i od tej pory działa dobrze ;d

KurczaQ
13.04.12, 23:21
Dobrze ze na używam jedynie dotykowych klawiszy w ics oraz klawisza power :D

Tapnięte z HTC Evolution HD

R__I__P
16.04.12, 07:49
no niestety wciśniecie i przesunięcie nic nie dało :/ ponawiam prośbę o jakiegoś tutka na temat rozkładu HD2 ale tak żeby tylko dostać się do klawiatury z przodu ekranu.

MatrixSTR
16.04.12, 08:23
Postępuj według tutorialu, gdy wyjmiesz wyświetlacz powinieneś mieć do nich dostęp.

R__I__P
16.04.12, 10:45
czyli nie ma szbszej metody do dostania sie do tej plytki tylko trzeba calego rozebrac?

KurczaQ
16.04.12, 10:53
Klawiatura jak widzisz leży pod taflą szkła więc trzeba się jej pozbyć :)

Wysyłane za pomocą HTC Evolution HD