PDA

Zobacz pełną wersję : Problem łączności na Ubuntu



KurczaQ
15.04.12, 15:46
Witam, ostatnim czasem wgrałem sobie Ubuntu 12.04 Beta 1, jednak gdy wyszła wersja beta 2 nie mogę aktualizować bo gdy laptop łączy się z wi-fi aplikacja od łączności się jakby restartuje.
Ikonka znika i po pojawieniu łączy się od nowa... próbowałem łączyć przez kabel poprowadzony od routera lecz mam to samo.
Nie mogę wgrać nowszej wersji z płyty gdyż laptop wisi na ładowaniu z splashem Ubuntu, może ktoś potrafi wytłumaczyć jak resetować lub wgrać na nowo tą aplikacje bez konieczności internetu na Ubuntu?

Ps. Na Windowsie 7 chodzi karta idealnie i połączenie z netem występuje..

Vinrael
15.04.12, 16:25
Nie wiem jaki to ma związek z tym forum, ale ponieważ jest w pogaduchach, przymknę na to oko... Ale nie gwarantuję, że reszta to zrobi.
Zapewne kwestia sterowników, tym bardziej, że problem występuje tylko na jednym systemie. Nie widzę specjalnie innej opcji...

KurczaQ
15.04.12, 16:47
Dlatego tu bo hydepark :P

Ogolnie linuxy maja tu problemy z instalacja :/

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk 2

Vinrael
15.04.12, 17:53
Nie o tyle problemy z instalacją, co ludzie później mają problemy żeby je dostosować do komputera. Oczywiście są dystrybucje typu install-and-work, ale co to za zabawa... :> No i takie dystrybucje nie oddają pełnych możliwości komputera, albo zapychają niepotrzebnie dysk twardy.

KurczaQ
15.04.12, 19:08
Nie o tyle problemy z instalacją, co ludzie później mają problemy żeby je dostosować do komputera. Oczywiście są dystrybucje typu install-and-work, ale co to za zabawa... :> No i takie dystrybucje nie oddają pełnych możliwości komputera, albo zapychają niepotrzebnie dysk twardy.

Oczywiście że trzeba dostosować system do maszynki


Wysyłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk 2