PDA

Zobacz pełną wersję : Nie chce się włączyć



perzykk
16.04.12, 21:29
Witam mam htc hd2 i mam mały problem iż nie moge zainstalować żadnego romu każdy zawiesza sie na pierwszym oknie nie chcą przejsc do animacji co teraz >> jakieś sugestie ??

Vinrael
16.04.12, 21:38
Bardzo szczegółowo opisałeś nam swój problem... Jesteś w stanie podać cokolwiek, co mogło by nam pomóc zdiagnozować przypadek? Czy SPL, czy HSPL, czy MagLDR, czy CWM, czy CWM+cLK, jakie radio, czy w ogóle COKOLWIEK? Z fusów nikt tu nie wróży :)

I przy okazji popraw też temat, bo ten, o dziwo, też nic nam nie mówi dokładniej o problemie. Takich wątków mogło by być tysiąc, a do każdego inna 'diagnoza'...

:facepalm:

perzykk
16.04.12, 21:48
wszystko chodziło dobrze na romie TyphooN_CM7_v3.8.1-MAGLDR ale dziś chciałem wgrać sobie SENSATION XL ROM AIO V 3.0 no i wisiało ciągle na ekranie przed animacją. Zostawiłem telefon na 30 minut i nic. Nieznam sie zbytnio bo telefon już był kupiony na androidzie

---------- Dodano 19:48 ----------

Temat można zamknąc telefon po wipie dara i cache włączył sie i działa dobrze. ALe jestem ciekaw czym to było spowodowane ;)

Vinrael
16.04.12, 21:55
Dla większości ROMów jest wskazane po instalacji zrobić tak o po prostu kilka razy wipe - wtedy po prostu się lepiej układają, i sprawniej działają... Czym to spowodowane? Cotulla zapewne by Ci odpowiedział, albo ktokolwiek z DFT, ale ja niestety aż tak głęboko nie zaszedłem ;d