PDA

Zobacz pełną wersję : Sense 4.0 Nadchodzi..



KurczaQ
13.05.12, 10:36
Czytając ten wątek na xda:



http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1648939

Możemy wyczytać:


Update 2:
Managed to get Setupwizard and Sense working thanks to my friend (unnamed for the time being to prevent a spammage lol)
now working on sound and wifi. stay tuned!

(I'll upload some screenshots soon)

Update 1:
I have it booting, but it gets setup wizard fcs and sense fcs. but settings works
My co-workers and I will work these issues out. when we do, we will release


Co w wolnym tłumaczeniu oznacza że niedługo doczekamy się pierwszej Alfy romu Sense 4.0 ICS z One V na Leosiu :)

Znajomy z Desire HD mówił mi że ten rom zjada 2x mniej RAM od romu Sensation XL, więc jest to wyczyn.
Prędkością działania przebija Sense 2.0, tak samo stabilnością co mnie ostro zdziwiło, jednak przy chwili zabawy przekonałem się :)


Czekamy :D


SSy :)


Ps. Pomniejszcie jeżeli za duże bo ja nie potrafię a od czegoś Moderacja jest :P

Szakus
13.05.12, 19:49
Ciekawe czy faktycznie będzie tak dobrze z wydajnością, dobrze że nie ma już tej tragicznej karuzeli :)

Tapnięte z Htc EVO 3D

KurczaQ
13.05.12, 22:39
Dodano SSy ;)

Soren
13.05.12, 23:05
Ja jestem ciekaw czy wyeliminują błędy z którymi boryka się port na sensacje np. bt czy tethering.

Smogg
14.05.12, 13:13
Ciekawe czy faktycznie będzie tak dobrze z wydajnością, dobrze że nie ma już tej tragicznej karuzeli :)

Tapnięte z Htc EVO 3D

Mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat. Zapętlenie pulpitów Sense było dla mnie czymś wygodnym.


@Chicken: link @ XDA nie działa: xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1648) :(

Czego mi brakuje w Sense 4 względem jego wcześniejszej wersji?
1. Ostatnio używanych aplikacji po rozsunięciu górnej belki (przycisk multitaskingu to jakieś koszmarne nieporozumienie),
2. Szybki dostęp po rozsunięciu górnej belki (niby jest ikona ustawień i w zasadzie kliknięć tyle samo... ale jako karta wyglądało to lepiej),
3. Karuzeli :E
4. Brak HTC Reader :( Najprzyjemniejszy czytnik ebooków @ epub z jakim miałem okazję spotkać się na telefonie.
5. Brak widgetu baterii HTC (w Sensacji na ROMie z Sense 3.0 był bardzo przyjemny widget z HTC Hub, teraz już go nie ma :().
6. Dolna belka w Sense 3.5 była super. Częściowo transparentne guziki, duży guzik "telefon".. jakoś było to bardziej w moim stylu - jedynie mogłaby zawitać tam możliwość jakiejś modyfikacji skrótu "personalizuj" (nie oszukujmy się, jak często się w to klikało i jak wiele razy przez przypadek?).

MatrixSTR
14.05.12, 13:23
Chickenowi ucięło link, poprawiłem :)


Ja jestem ciekaw czy wyeliminują błędy z którymi boryka się port na sensacje np. bt czy tethering.
Pewnie szybko to nie nastąpi, zwłaszcza że w Sense 3.5 dalej nie ma Tetheringu (chociaż w ostatnich dniach chyba coś drgnęło).

KurczaQ
14.05.12, 22:38
Próbują ogarnąć Wi-Fi, nie ma co się zbytnio rozwodzić.. to będzie wersja beta a nie Final.. z czasem dojdą do końca ale puki co niech to mi dadzą w łapki ^^

miki86
24.05.12, 23:47
Jest już sense 4.0 tylko wiele rzeczy nie działa no i niestety na razie tylko na wersję T-Mobile

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1658936

Wysyłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk 2