PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wycisza mi muzyki przy podłączonych słuchawkach



Szymciosek
15.05.12, 11:08
Witam,
posiadam HTC HD2, jakiś czas temu trochę zaczął mi szwankować pilocik przy słuchawkach (Oryginalne od HTC), nie łapie wszystkich przycisków jak należy, ale nie przejąłem się tym zbytnio... dzisiaj zauważyłem, że podczas słuchania muzyki, gdy ktoś dzwoni to telefon TYLKO wibruje w kieszeni, nie wycisza muzyki i nie włącza mi się dzwonek połączenie... dotychczas było tak, gdy słuchałem muzyki i ktoś zadzwonił, to muzyka się wyciszała i w słuchawkach słyszałem dzwonek połączenia przychodzącego. Czym to może być spowodowane ? Wina słuchawek, czegoś w nich nie wykrywa ? Czy może wina telefonu/softu ?

Dodam, że system to Windows Phone 7.5
Wersja systemu: 7.10.8107.79
Wersja oprogramowania układowego: 2250.21.51007.401
Wersja sprzętu radiowego: A.102.0.D4
Wersja programu ładującego: 0.96.2250.0

Vinrael
15.05.12, 14:31
Prawdopodobnie wina słuchawek - słuchawki dawane do HTC HD2 to jedna wielka pomyłka. Moje rozpadły się po jakimś tygodniu - przy normalnym użytkowaniu. Przy takim samym użytkowaniu Sennheisery CX200 II potrzebowały 4 lata, żeby się nadwerężył kabelek przy wtyczce...
Prawdopodobnie uwalił się pilocik przy słuchawkach (podobno niektórym psuje się pilocik z powodu słuchawek - powstaje gdzieś tam zwarcie i pilocik się pali), choć nie mogę stwierdzić na 100%. Choćby dlatego, że moje słuchawki tyle nie wytrzymały x)