PDA

Zobacz pełną wersję : pamiec tel vs podpiecie do kompa



hasterer
22.05.12, 23:21
witam, jestem posiadaczem wlasnie tego telefonu. Tyl;ko mam pytanie... Kiedy podpinam telefon do komputera w trybie flash disc... moge tylko przegladac pliki z karty pamieci... bez wlozonej karty tel moze działac jako router albo w trybie outlok... Pytanie jest nastepujące.. Jak zrzucić pliki zapisane na pamieci telefonu, zdjęcia itp na komputer?
albo jak przeniesc zdjecia robione aparatem itp na karte pamięci? albo jak zrobić zeby zdjcia robione aparatem telefonu zapisywały się od razu na karcie pamięci. Dzieki z gory, czekam na odpowiedzi

Szakus
23.05.12, 08:47
Z tego co pamiętam w ustawieniach aparatu można wybrać miejsce składowania fotek, szukales tego ?

hasterer
23.05.12, 10:52
szukałem właśnie, ale niemoge tego nigdzie znaleźć.. małym utrudnieniem jest też ang menu ale to nic wielkiego..

kasier
23.05.12, 10:56
Na 100% ustawiało się to gdzieś przy włączonym aparacie, a na pamięć tel. Możesz wejść podłączając się przez ActiveSync

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

hasterer
23.05.12, 11:20
chyba jest, rzeczywisci;) najprostsze myslenie najlepsze;) ikonka tel i karty pamieci pod przypisem storage.

Vinrael
23.05.12, 22:31
Zdjęcia z telefonu można wyciągnąć w łatwy sposób - podłączamy telefon do komputera w trybie ActiveSync, chwilę trwa synchronizacja, a później mamy dostęp do całych zasobów telefonu.