PDA

Zobacz pełną wersję : Uzyskiwanie cd-key dla Windows Phone 7/8



KurczaQ
09.06.12, 18:23
Witam, ten poradnik miał już powstać kawał czasu temu ale nie pamiętałem z jakiej strony brałem mój własny kodzik i jakoś nie mogłem tego odnaleźć..

Btw nasz kolega darmx wstawił link i dziękuje mu za to, opiszę procedurę oraz to jak zdobyć własny kod :)

Tak więc wchodzimy na stronę:

http://support.microsoft.com/contactus/cu_sc_selector_chat?ws=support#

Oraz wybieramy drugi chat- uwaga działa tylko w godzinach 9-17 więc najlepiej było by wtedy się do nich dobijać :tak:

Bajerujemy ich w języku Angielskim, najlepiej powiedzieć że kupiliśmy HD7 lub Mozarta używanego jednak nie było CD-Key a telefon był po Hard Restarcie i prosi o właśnie taki kod ;)

Albo zrobić tak jak ja- powiedzieć że mam HD2 i chciałbym przetestować nowy system (Wtedy Mango), i że ogólnie wole ten system od Androida oraz chciałbym spróbować.

Los chciał że trafiłem na fajnego kolesia i zaśmiał się że jeżeli każdy będzie podchodził z takim entuzjazmem do naszego systemu to szybko będzie popularny, oraz powiedział bym nikomu nie podawał kodu i wbił go jak najszybciej od momentu uzyskania. Dodatkowo wspomniał że można uzyskać taki klucz jednorazowo, więc prosił bym zachował go w bezpiecznym miejscu bo w przeciwnym wypadku będę musiał nabyć nowe urządzenie ;)

Co warto powiedzieć?
1. Że mieszkamy w USA, np. Nowy York- w przypadku podania Polski niestety odeśle nas do naszego oddziału
2. Że właśnie jak wyżej albo zgubiliśmy cd-key albo go nie uzyskaliśmy, w ostateczności że mamy HD2 lub Toshibę TG-01 i chcemy wgrać WP7
3. Jest 5 pól po 5 znaków w aktywacji


Myślę że ta informacja wam się przyda, a to dopiero początek rozwijania działu WP7, Pozdro :D

Pruchol
25.02.13, 13:33
Haha już nie działa :) Chcieli odemnie fakturę, paragon lub coś co pokazuje że kupiłem telefon, imię i nazwisko oraz mój numer telefonu:D(tylko że pisałem z polskim Microsoftem a nie amerykańskim)

Szakus
25.02.13, 14:48
W poradniku było coś o Polskim m$ ? Chyba nie bardzo..

Tapnięte z e3d

KurczaQ
25.02.13, 15:36
Polski M$ nie lubi krętaczy, jednak ... przysłali mi za darmo CD-Key do Windows 8 Ultimate, nawet dwa razy bym nie zapomniał :E

elzirh
15.04.17, 13:10
czesccccccccc