PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja Androida



patrok234
15.06.12, 16:57
Dzień dobry wszystkim,
Wysuwam się z pytaniem, bez ogródek, czy zbędnych przeciągań. Jestem posiadaczem podstawowej wersji HTC Deisre (bardzo zadowolonym posiadaczem), ale mam pewien problem, a mianowicie - stanąłem z Androidem na wersji 2.3.3 i koniec, pies pogrzebany. Możecie mi pomóc zaktualizować go wyżej ? Jeśli jest możliwość dokonania tego bez ROMu, to byłbym z tego bardzo rad, ale jeśli jest on konieczny, to... Pomóżcie ;)
Jakieś linki, rady, polecenia.

KurczaQ
26.08.12, 17:22
Dzień dobry wszystkim,
Wysuwam się z pytaniem, bez ogródek, czy zbędnych przeciągań. Jestem posiadaczem podstawowej wersji HTC Deisre (bardzo zadowolonym posiadaczem), ale mam pewien problem, a mianowicie - stanąłem z Androidem na wersji 2.3.3 i koniec, pies pogrzebany. Możecie mi pomóc zaktualizować go wyżej ? Jeśli jest możliwość dokonania tego bez ROMu, to byłbym z tego bardzo rad, ale jeśli jest on konieczny, to... Pomóżcie ;)
Jakieś linki, rady, polecenia.

Niestety, Desire zakończyło już swoją karierę w oczach HTC i 2.3.3 to koniec jeżeli chodzi o oryginalne źródła oprogramowania.
Oczywiście możesz pobrać z forum XDA romy oparte o Androida 2.3.5 z Sense 3.0 i 3.5 ale to nie jest zbyt dobre wyjście, jak dla mnie (posiadacza HD2 więc bliźniaka Desire) najlepsze wyjście to pobranie Androida 2.3.3 z Sense 2.1 z chodźby HTC Desire HD i wgranie go ;)
Co do pomocy przy wgraniu przyjdzie nasz szef i ci objaśni ;)