PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie odnośnie Androida 2.3.5 z Htc Sense



Sideswipe
19.06.12, 16:24
Cześć !
Od pewnego czasu używam Androida 4.0 Nexus, jednak zaczął mi się "ciąć" i nie współpracujemy ze sobą dobrze ;), więc postanowiłem wgrać coś świeżego. Bardzo podoba mi się Htc Sense, więc mam takie zapytanie, czy używał ktoś tego Rom-u [March 15] [Sense 3.5] Energy™ -.¸¸.?´? SensationXL/Runnymede build that just works ! - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=733649), jestem ciekawy czy jest on szybki i stabilny, ponieważ potrzebuje telefonu do dzwonienia SMS-owania, ale także do rozrywki :) Jeżeli ma ktoś coś co może polecić to też byłbym wdzięczny :)
Z góry dziękuje za odpowiedź,
Pozdrawiam :)

Vinrael
19.06.12, 16:48
Jeśli chcesz dość dobrego ROMu z Sense wgraj sobie GBLeoR6 - nie jest może jakimś demonem prędkości (w sensie że w GTAIII nie pograsz), jednak jeśli nie będziesz nic kombinował z .prop to jest bardzo stabilny. Wszystkie aplikacje działają - łącznie z aplikacjami pokroju TwitchTV - akurat ta aplikacja często nie działała na innych ROMach, z racji ciągłego streamu. Bateria dość przeciętnie (ok. 8 godzin 'pracy' na telefonie), zrootowany etc. Jeśli wgrasz poprawkę działa także nagrywanie w 800x480.

Sideswipe
19.06.12, 16:59
Ok, dzięki wgram w weekend ten Rom i zobaczymy jak się będzie sprawował :)