PDA

Zobacz pełną wersję : tryb głośnomówiący na cyanogenmod 7



anrac
02.07.12, 20:15
Witam

mam HTC Wildfire, po instalacji cyjanogenmod 7.2 (tak samo było w 7.1) na razie jest oki, czyli w trakcie wykonywania połączenia lub odbierania, rozmowa prowadzona jest przez "prawidłowy" głośniczek, jeżeli zmienię na język polski dalej jest oki, ale jeżeli zrobię restart to już za każdym razem, włączony jest speaker - tryb głośnomówiący.
I mam pytanie czy można zrobić, żeby było bez trybu głośnomówiącego, tak jak powinno być oryginalnie w menu polskim

PS. Jeżeli zmienię powtórnie w menu na j.angielski jest dobrze - czyli speaker nie jest samoczynnie załączony.
Co mam zrobić żeby w menu polskim rozmowa była prowadzona przez prawidłowy głośniczek??

Pozdrawiam
Anrac

KurczaQ
02.07.12, 23:46
Menu w ciągu rozmowy ma klawisz głośnik/ucho :) wystarczy kliknąć bro

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

anrac
03.07.12, 00:10
Witam ponownie

Własnie chodzi mi o to żeby w kółko nie klikać tylko żeby się samo nie załączało

Pozdro

KurczaQ
03.07.12, 09:45
Wygląda to mi na jakiś błąd wrodzony w romie -wgraj z xda jakiś rom oparty na Cyanie :)

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

anrac
03.07.12, 12:08
Właśnie zauważyłem, że na wersjach Androida 2.2.1 (różnych wydać, w tym cyanogenmod 6) jest oki. Tylko w wydaniach 2.3.7 i wyższych (różnych wydać, w tym cyanogenmod 7 i 9) jest "błąd" z tym trybem głośnomówiącym po zmianie na język polski.
A miałem DK Custom Froyo V4.7 i było wszystko oki (oczywiście jest on na androidzie 2.2.1)

Czyli jedyne metody to:
1.Ustawiony j. angielski w "Cyanogenmod 7"
2.Wgrać starszego "Cyanogenmod 6"
3.Przeprosić "DK Custom Froyo V4.7" (to co miałem wcześniej) i wgrać powtórnie :-)

Pozdrawiam
Anrac

Vinrael
03.07.12, 15:45
A miałem DK Custom Froyo V4.7 i było wszystko oki (oczywiście jest on na androidzie 2.2.1)


Custom Froyo 2.2.1... Dziwne, bo Froyo to 2.1 a 2.2 to już Gingerbread... ;d

Ogólnie na Twoim miejscu nie pozostał bym przy ROMie, który mi po prostu nie odpowiada, a więc proponuję Ci poszukać trochę na XDA ROMu, który ma wszystko, czego potrzebujesz, i jest w miarę stabilny.

KurczaQ
03.07.12, 16:16
Custom Froyo 2.2.1... Dziwne, bo Froyo to 2.1 a 2.2 to już Gingerbread... ;d

Ogólnie na Twoim miejscu nie pozostał bym przy ROMie, który mi po prostu nie odpowiada, a więc proponuję Ci poszukać trochę na XDA ROMu, który ma wszystko, czego potrzebujesz, i jest w miarę stabilny.
1.0- Apple Pie
1.1- Banana Bread
1.5- CupCake
1.6- Donut
2.0/2.1- eClair
2.2- Froyo
2.3- Gingerbread
3.0- HoneyComb
4.0- Ice Cream Sandwitch
4.1- Jelly Beam

Zapamiętaj to :)


Co do Anrac'a- poczytaj, pewnie w temacie z romem pisze jak to naprawić :)

Vinrael
03.07.12, 16:58
Fucktycznie, zapomniałem o Eclair. My mistake :E

anrac
03.07.12, 17:33
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie.

Mam teraz takie pytanie, jaki byście mi soft polecali do płynnej i stabilnej pracy?

Pozdrawiam

KurczaQ
04.07.12, 10:26
Szukaj na xda romów opartych o cm7 , chociaż na Buzzie czasami i standard chodzi ładnie :)

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

anrac
04.07.12, 16:36
Dzięki za info

Pozdro