PDA

Zobacz pełną wersję : Brak pliku Readme.txt



yipmonk
08.07.12, 22:08
Witam wszystkich forumowiczów ostatnio troche bawiłem się moim hd2 i po pewnym czasie zainstalowałem hspla4 od tego czasu zaczęły się problemy chciałem zainstalować androida po win6.5 i wyskoczyła informacja że brakuje pliku "Readme.txt" ktoś wie jak naprawić ten problem. Dodam że instalowałem już fabrycznego win 6.5 z hspl 1.4.2 i problem dalej się powtarza. Nie moge wgrać "TASK29+Radio_2.15.50.14" ani magldr. Zauważyłem także, że na hspl 2.0.8 występuje problem z głosem tzn w trakcie rozmowy nie mogę ani ściszyć ani zrobić głośniej.

Szakus
08.07.12, 23:42
Jaki masz problem konkretnie, jaki rom, co ma plik readme.txt do tego wszystkiego ?

yipmonk
09.07.12, 10:19
problemu z wyborem romu nie mam lecz z brakiem danego pliku tzn nie potrafię zainstalować mangdara ponieważ wyskakuje mi cały czas ten komunikat. Ps. problem z głosem już rozwiązany.

KurczaQ
09.07.12, 16:36
Brak txt oznacza brak opisu w instalatorze, możesz to zignorować albo stworzyć tam pusty plik o tej nazwie, musi ruszyć :)

Wysłane z Leona za pomocą Tapatalk 2

yipmonk
09.07.12, 20:42
pełna nazwa błędu z recovery v1.3 400M:

An error has occurred
Read below for more information

Error Description: USB init failed
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (736)

Error Description: EnterBootloader missing
Info: .\RSPL\BootLoader.cpp (176)

KurczaQ
09.07.12, 21:36
Uruchom w trybie administratora :)

Wysłane z Leona za pomocą Tapatalk 2

yipmonk
09.07.12, 21:41
uruchamiałem tak cały czas ściągałem nawet te brakujące pliki z xda i cały czas wyskakuje błąd :( :

"An error has occurred
Read below for more information

Error Description: USB init failed
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (736)Error Description: USB init failed
Info: .\RSPL\RSPL.cpp (736)"

Vinrael
10.07.12, 01:50
Zmień kabelek USB/port USB.
Pamiętaj także, że telefon musi być odpalony w trybie Bootloadera oraz bootloader musi być w trybie Flash USB.

KurczaQ
10.07.12, 12:33
Możliwe że wiem co się dzieję.. wcale nie musi zmienić kabla :) spróbuj reinstalować sterowniki :)

Wysłane z Leona za pomocą Tapatalk 2

Vinrael
10.07.12, 13:21
Możliwe też, że wcale nie musi zmieniać sterowników i wystarczy zmiana kabelka -,- Lepiej zaczynać od prostych rzeczy niż od razu walić z grubej rury :S

KurczaQ
10.07.12, 13:37
Kabelek jest na logikę, ja bym to zrobił dawno już :) może jest to wina pękniętego wejścia miniusb albo wina portu usb w pc który też warto było by zmienić

Wysłane z Leona za pomocą Tapatalk 2

yipmonk
10.07.12, 16:11
Kabelek jest sprawny ponieważ Rom z suportu htc normalnie instaluje porty USB również sprawdzałem na 2 komputerach. Problem pojawia się przy instalacji magldr. hmmm sprawdze jeszcze stery lecz wydają mi się prawidłowe. Wydaje mi się że pomieszałem coś w słuchawce dlatego występuje ten problem.

KurczaQ
10.07.12, 21:37
Słuchawka nie ma tu nic do rzeczy :)
Musi być to wina sterowników, warto zainstalować windows mobile center

Z poważaniem KurczaQ

Wytapatalkowane za pomocą HTC Leo