PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa słuchawka



THo
15.08.12, 19:24
Witam wszystkich,
Czas mojego Leosia dobiega końca ( jako głównej słuchawki :P ) , więc mam dylemat a propo jego następcy
Nominowani zostali HTC one X i SG Note ( sgs3, jakoś mnie nie przekonał).
Co do notatnika , to sprawa tego, że jest już troszkę starawy, wielkość mnie aż tak nie przeraża :P
a co do one x , to obawiam się o baterie... bo do notki to zabiorę w razie co drugą.
I najlepszym argumentem byłoby też porównanie jakości muzyki i aparatu :)

Smogg
17.08.12, 11:23
Mam dostęp do obydwu telefonów (do jednego na stałe, do drugiego jak widzę się z ojcem).
Muzyka na podobnym poziomie. Nie jestem jakimś wybitnym melomanem, więc dla mnie różnica jest żadna.
Aparat - w HOX lepiej, choćby ze względu na momentalne robienie zdjęcia/zdjęć w chwili dotknięcia aparatu. Brak laga poprawia humor przy pstrykaniu :)
Bateria - nie masz czym się przejmować. HOX działa zadziwiająco długo (dłużej niż HD2 z Androidem i dłużej niż HTC Sensation). Zawsze też można kupić zewnętrzną z kabelkiem :-)

THo
18.08.12, 21:44
No, namowiles mnie:) za tydzien, lub 2 bedzie moj i przetestuje go grzecznie z beats'ami :D
Teraz czekac tylko, zeby wyplatka wplynela :D

Smogg
19.08.12, 11:24
Teraz, jak już wyszło oprogramowanie 2.17, które poprawia wiele błędów software'owych, używanie tego telefonu stało się czystą przyjemnością. Nawet jeśli nie masz roota i nie bawisz się w customy - jest miodzio :]