PDA

Zobacz pełną wersję : Witam wszystkich



Strony : [1] 2

Szakus
15.11.10, 21:40
Witam serdecznie na naszym forum
Czujcie się jak u siebie

Bardzo proszę aby wszyscy witali się w tym temacie

zabijaka75
16.11.10, 21:48
Witam :)

maniek9611
19.11.10, 17:13
Witam wszystkich na nowo otwartym forum i gratuluje pomysłu :)

Smogg
19.11.10, 18:04
Dziękujemy i również witamy w naszych (jeszcze) skromnych progach :]

mycior
19.11.10, 18:26
Witam i ja równie serdecznie :) Oczywiście dobry pomysł - będzie gdzie podyskutować :)

kasier
24.11.10, 19:48
Witam wszystkich :)

Szakus
24.11.10, 19:51
cześć, witamy, czołem 8)

wasikdj
24.11.10, 20:56
Siemka, bardzo się ciesze, że powstało polskie forum tylko pod hd2. Pozdrawiam wszystkich !

Maurice
24.11.10, 21:15
Siemka siemka. Mam nadzieje że te forum będzie odnosić takie same sukcesy jak strona internetowa HD2BLOG.PL. Trzymam za was kciuki :)

maniek9611
24.11.10, 21:18
no wreszcie coraz więcej nas

fajfus13
24.11.10, 21:30
Witam wszystkich

jaque
24.11.10, 23:58
Witam Wszystkich gorąco :) Świetny pomysł na forum, zobaczymy jak to się potoczy dalej, mam nadzieje, że forum nie umrze :)

Pozdrawiam

iwanicki07
25.11.10, 08:06
Witam wszystkich i trzymam kciuki za nonowe forum

guitarist_el
25.11.10, 11:15
Witam serdecznie i gratulacje! ;)

Rafaloks
25.11.10, 11:43
Przyłączam się do przywitań :) Życzę aby forum tak prężnie się rozwijało jak sama stronka... Do przeczytania :)

wodor83
25.11.10, 11:52
Witam serdecznie :)

Reneiro
25.11.10, 12:24
Witam i ja również. Życzę wszystkim satysfakcji z użytkowania Leo'sia.

Pozdrawiam.

grzegorzch
25.11.10, 13:46
Witam wszystkich :)

ohlers
25.11.10, 13:54
witam wszystkich w nowej kopalni wiedzy i pomocy o naszych ulubionych towarzyszach życia-hd2.

Wlado
25.11.10, 17:16
Witam miłosników HTC Leo i pozdrawiam :D

Sieku
25.11.10, 18:37
Witam wszystkich :P

kozmullo
25.11.10, 21:28
Od niedawna jestem szcęśliwym posiadaczem HD2. Mam nadzieję że z czasem forum niebywale się rozrośnie. Pozdrowienia.

maniac
26.11.10, 12:08
Hej. Cieszę się bardzo, że powstało takie forum, czegoś takiego brakowało :D. Pozdrawiam

flyja
26.11.10, 19:43
Witam Wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szakus
26.11.10, 20:00
witamy witamy :)

Szym
26.11.10, 21:18
Hej. Witam serdecznie.
Nareszcie jakies polskie forum symatykow LEO

foko
26.11.10, 22:28
I ja się przyłącze do powitań :) for all to mój kolejny fon od htc i coraz dalej mi do konkurencji ;D

bakusqadpl
26.11.10, 22:30
[i]Cieszę się bardzo że powstało forum dla użytkowników Leosia.
Pozdrowienia ;)

gorbi
27.11.10, 16:39
Witam wszystkich :o

Celdur
27.11.10, 16:49
Witam witam i o zdrowie się pytam ;)

Nitro
27.11.10, 18:33
Witam wszystkich na forum ;D

dodo166rp
27.11.10, 19:08
Witam wszystkich

Szakus
27.11.10, 21:48
Cześć nitro witamy :)

zabijaka75
27.11.10, 21:52
Ten z eomni??

goly
28.11.10, 00:01
elo every1

vaude
28.11.10, 16:49
siemka! Witojcie heeej ;) Forum HD2 świetna sprawa, mam nadzieje że będzie się fajnie rozwijać

marcelitek
28.11.10, 19:55
Witam wszystkich. Szacunek dla twórców. Dzieki. Dla takich początkujących jak ja będzie to encyklopecia wiedzy i informacji. Jeszcze raz gratuluje

ArturN
29.11.10, 00:08
Jak wszyscy się witają to i ja. Pozrawiam

ocelot
29.11.10, 01:39
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam nadzieję że będę miło mógł spędzać czas na waszym forum.
Pozdrowienia dla całej ekipy ;)

Avenciuss
30.11.10, 00:08
No cóż.. w takim razie kłaniam się nisko i witam wszystkich ;)

adam87
30.11.10, 16:49
Witam wszystkich forumowiczów :)

Szakus
30.11.10, 21:32
Witamy was serdecznie

glauss
01.12.10, 01:54
Czesc.
Jestem Patryk od kilku miesiecy jestem posiadaczem htc hd2, mam nadzieje ze dowiem sie tutaj to czego bede oczekiwal a i sam podziele sie uwagami- pozdro.

barti16
01.12.10, 21:06
Witam witam :D

snake888
01.12.10, 21:31
Witam wszystkich serdecznie.

ArturN
02.12.10, 22:11
Jak wszyscy sie witają to ja też WITAM GORĄCO

Cypo
04.12.10, 13:59
Witam was wszystkich bardzo gorąco. Mam nadzieje, że forum dobrze będzie się rozwijało. Trzymam za was kciuki. ;D

marQ
05.12.10, 20:01
Również chciałbym przywitać się. W piątek zakupiłem Leo w poniedziałek będę szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem tego "cacka".
Pozdrawiam

maniek9611
05.12.10, 21:31
na pewno będziesz zadowolony :) pozdrawiam

syrion
07.12.10, 22:25
Witam wszystkich, pomimo że htc hd2 dostałem na urodziny w marcu, dopiero dziś natrafiłem na forum...
Mam nadzieję dowiedzieć się wiele nowych rzeczy o Leo...

Bitdown
09.12.10, 01:23
Witam i ja!

adamkam2000
10.12.10, 16:15
Dzien dobry

Mariusz
12.12.10, 11:00
Witam wszystkich :)
Od wczoraj jestem posiadaczem HD2. Do tej pory korzystałem z nokii z S60v5. Mam nadzieję, że dowiem się tutaj sporo na temat mojego nowego telefonu, a z czasem sam będę mógł służyć pomocą :)
Pozdrawiam

fajfus13
13.12.10, 14:44
napewno znajdziesz co dla siebie . witam wszystkich

FirXX
13.12.10, 21:10
Witam wszystkich
;)

kleban
14.12.10, 22:12
Hej wszystkim fanatykom LEO takich zresztą jak ja:)

blazej
16.12.10, 00:44
Witam wszystkich ;)

Zaldier
18.12.10, 01:57
Dzień dobry, czy tu biją? ;D

wiz
19.12.10, 20:31
czesc wszystkim !

karolhd2
22.12.10, 01:16
Hay everybody, Jestem świeży na forum a leosia posiadm prawie rok wiec mysle ze bede mogl sluzyc pomoca wrazie czego :) Pozdrawiam i zycze zadowolenia z Leoników !

deneczek
23.12.10, 16:01
witam serdecznie wszystkich i oczywiscie wesolych swiat :)

nemo1307
25.12.10, 19:27
Witam !
Witam WSZYSTKICH , mam nadzieje , że to forum będzie nam użytkownikom Leon-ka , pomocne w ogarnięciu jego możliwości . Świetny pomysł . Gratulacje !
Pozdrawiam ! ;D

jaatz
26.12.10, 22:05
czesc
witam i pozdrawiam wszystkich na forum
zadowolony uzyszkodnik htc hd2

atomeck
31.12.10, 08:41
Serdecznie witam wszystkich na forum :)

Trochę już tutaj przesiedziałem, ale widzę, że jest ok.
Wiadomości przybywa, a i odpowiedzi są na jakim takim poziomie ;)

W każdym razie bez jakichś większych złośliwości, uszczypliwości. 8)

Bardzo mi to pasuje, bo przecież każdy kiedyś zaczynał, a czasami na prawdę ciężko coś znaleźć
w gąszczu informacji.

Pozdrawiam
tomasz

mac190
31.12.10, 14:39
Witam
Pozdrawiam
Maciej
:D

Vemazep
01.01.11, 11:56
Witajcie. Pozdrawiam i szczęśliwego nowego xD

ligen
01.01.11, 14:29
witam wszystkich posiadaczy htc :D

endrju
02.01.11, 13:57
Witam. Właśnie sie zarejestrowałem na tym forum i mam nadzieję że sie dowiem tutaj przydatnych rzeczy.

michal55yh
03.01.11, 22:28
Witam wszystkich posiadaczy HD2. Sam jestem jego szczęśliwym posiadaczem i mam nadzieję, że dzięki ów forum uda mi się rozwiać moje problemy. Pozdrawiam

raper1987
05.01.11, 10:58
Witam wszystkich użytkowników stałem się posiadaczem HTC HD2 i postanowiłem zawitać w tej społeczności ;)

Nakasumi
06.01.11, 01:08
Witam wszystkich.
Zaczynam przygodę z HTC HD2. Na razie wyjąłem go z pudełka i leży obok.
Zacząłem od studiowania Tego forum.
Na początek zbieram informację na temat "co zrobić aby moje HD2 nie skasowało mnie na dzień dobry za transfer danych".
A potem to już chyba poleci - jestem optymistą ;).

Pozdrawiam początkujących i starym wyjadaczom życzę dużo cierpliwości do nowicjuszy :).

Szakus
06.01.11, 04:22
Witaj

jeżeli chcesz całkiem wyłączyć możliwość łączenia z netem zainstaluj ten programik

http://dl.dropbox.com/u/138074/hd2blog.pl/app/nodata.CAB

:]

Smogg
06.01.11, 12:51
Albo Dial-up Enabler/Disabler: http://hd2forum.pl/systemowe/dial-up-enablerdisabler-0-6-pl - też przyjemny programik, testowany, działa :P

A jako, że ja się tutaj jeszcze nie wypowiadałem, to korzystając z okazji... Witam wszystkich serdecznie o/

JohnyB
06.01.11, 19:30
Witam

Życzę wszystkiego naj w Nowym Roku

15051973
06.01.11, 22:19
Dzień dobry , Dobry wieczór

dogo4
06.01.11, 22:45
Witam wszystkich ;D

gRRuby
07.01.11, 04:34
Cześć,

Od ponad 2 lat używałem Nokię E71, która uważam za najlepszy telefon jaki miałem i jeden z najlepszych jakie widziałem. Jakość wykonania i idealna wręcz równowaga między funkcją telefonu, a resztą, długo trzymająca bateria. Wady to mały ekran, ale to wynik kompromisu, brak wyjścia na zwykłe słuchawki 3,5mm i beznadziejny gps. Dużo podróżuję po świecie i ciężko mi się rozstać z darmowymi mapami jakie dawała Nokia oraz ze świetnym słownikiem wielojęzycznym.

Od kilku dni mam HD2. Cóż jest naprawdę ładny i może nawet trochę za elegancki jak dla mnie. Na razie pierwsze wrażenia, a dokładnie minusy jakie zauważyłem (o plusach napiszę następnym razem):

Generalnie bardzo rozczarowują dodatki:
- beznadziejny pokrowiec, w który ledwo wchodzi telefon i nie ma go jak potem wyjąć. Jakoś wykonania i design to porażka kompletnie nie pasująca do tak wysokiego modelu. Nokia do E71 dodawała bardzo fajny i trwały pokrowiec.
- wielka ładowarka; w Nokii miałem maciupeńką
- sztywny i dość krótki kabel USB
- brak dedykowanego programu do zarządzania telefonem, robienia backupów czy importu danych, głównie sms
Nie ma zamiaru trzymać moich danych na serwerach MS w ramach My Phone, nie korzystam tez Outlooka. Fajna byłaby aplikacja typu PC Suite znana z Nokii
- bardzo kiepskie słuchawki

Co do samego telefonu to:
- brak otworka do smyczy; bardzo mi tego brakuje
- legendarna różowa plama na fotkach
- brak kamerki z przodu
- SD pod klapką
- umieszczenie regulacji głośności po lewej stronie obudowy. Jestem prawo ręczny i przyzwyczajony regulować głośność kciukiem
- wystający obiektyw aparatu podatny na uszkodzenie i porysowanie

Tyle w ramach przywitania :)

maniek9611
07.01.11, 10:25
witamy witamy a tak w ramach małej dygresji podobną ilość lub większą znajdziemy minusów na temat nokii :P

Smogg
07.01.11, 10:46
(...)
1. - beznadziejny pokrowiec, w który ledwo wchodzi telefon i nie ma go jak potem wyjąć. Jakoś wykonania i design to porażka kompletnie nie pasująca do tak wysokiego modelu. Nokia do E71 dodawała bardzo fajny i trwały pokrowiec.
2. - wielka ładowarka; w Nokii miałem maciupeńką
3. - sztywny i dość krótki kabel USB
4. - brak dedykowanego programu do zarządzania telefonem, robienia backupów czy importu danych, głównie sms
Nie ma zamiaru trzymać moich danych na serwerach MS w ramach My Phone, nie korzystam tez Outlooka. Fajna byłaby aplikacja typu PC Suite znana z Nokii
5. - bardzo kiepskie słuchawki

Co do samego telefonu to:
6. - brak otworka do smyczy; bardzo mi tego brakuje
7. - legendarna różowa plama na fotkach
8. - brak kamerki z przodu
9. - SD pod klapką
10. - umieszczenie regulacji głośności po lewej stronie obudowy. Jestem prawo ręczny i przyzwyczajony regulować głośność kciukiem
11. - wystający obiektyw aparatu podatny na uszkodzenie i porysowanie


Również serdecznie witamy nowego kolegę ;)
Pozwoliłem sobie zacytować część Twojego przywitania i dodać numery do konkretnych minusów, aby się do nich odnieść :P
1. Racja, chociaż z czasem pokrowiec się wyrabia, jeśli nie - można go trochę rozepchać... mi pomaga wyciskanie HD2 niczym świeżej pasty do zębów :D
2. Do nowych HTC jest dodawana mniejsza... można kupić w internecie, w sumie to za grosze drugą, a tą używać w innym miejscu, niż dom ;)
3. HTC sprzedaje kable USB owinięte czymś bardziej gumowym i elastycznym... no ale firma musi zarabiać i jest to kolejny "3rd party" wydatek :/
4. Też miałem obawy dotyczące myphone... ale sprawdza się znakomicie i jest bardzo wygodny... i tak - jeśli ktoś by chciał - to jest w stanie nas inwigilować... a jeszcze nie dostałem żadnego info od nikogo znajomego, żeby dzwonił do nich ktoś z MS i powoływał się na mnie i moją słuchawkę :D
5. Prawda... ale dotyczy to 99% telefonów, więc jeśli ktoś chce dobrą jakość, to i tak kupi sobie dobre słuchawki, a te dorzucone do słuchawki zostawi zapakowane w pudełku (np. moje - nawet ich nie otworzyłem)
6. Niektórzy robią 2 dziurki w tej metalowej klapce... ja bym się bał... ale widać można :-) Swoją drogą - nosząc taki telefon na smyczy zwiększasz prawdopodobieństwo, że jak będziesz się gdzieś schylał czy coś, to jego ekran dziwnym trafem, samym środkiem, z dużym impetem trafi na róg stołu czy czegoś... Nie wierz filmom na YT, wedle których ekran jest niezniszczalny. Nie jest. :)
7. Jest fix, zaktualizuj oprogramowanie :P
8. Wiedziałeś o tym przed zakupem ;)
9. Zawsze slot SD jest pod klapką - czy to baterii, czy to gumowaną zaślepką z boku... dobrze, że można w trakcie pracy urządzenia żonglować kartami - nie każdy telefon dawał taką możliwość ;)
10. Chyba większość teraz produkowanych telefonów ma głośność z lewej strony... Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, ale z czasem się wynaturzysz i przyzwyczaisz do ściszania w inny sposób :D
11. Wystaje, ale to drapiące, ostre, brzydkie, metalowe "coś" (obwódka aparatu) wystaje bardziej niż sam obiektyw i w jakimś stopniu go chroni... mój - po pół roku ostrego używania telefonu :D - nadal jest wolny od rys.. więc nie jest z tym tak źle ;)

Na zakończenie - jako rozwiązanie na problem z rozstaniem się z darmowymi mapami Nokii - polecam AutoMapę - na Polskę nie ma nic lepszego... Nie wiem jak mapy z AM i Europa, ale jeśli gorzej, to są i inne nawigacje, które działają - albo pod natywnym WM dostępnym w HD2, albo pod odpaloną z karty pamięci jakąś dystrybucją Androida (ostatnio miałem przyjemność testowania Sygic Aura i nie jest tak fatalnie - mapy robi chyba TomTom).

Im dłużej będziesz miał ten telefon tym bardziej go polubisz :]

zyni.vw
07.01.11, 11:57
Miło mi gościć w waszych skromnych progach.

HTC HD2 używam od pół roku, a swoją przygodę z tuningiem tel zacząłem wczoraj o 23:00 i skończyło się na HARD Reset.

Teraz zaczynam czytać forum, by zrobić sobie upgrade do jakieś nowej stabilnej wersji.

Adrian1314
07.01.11, 20:09
Witam. Jest mi bardzo miło że powstalo takie forum tylko o HD2. Liczę na dobrom pomoc i wszystkich gorąco pozdrawiam!

albatros
10.01.11, 09:30
Witam wszystkich serdecznie.

gRRuby
10.01.11, 14:43
Smogg'u drogi, moje odczucia i uwagi wynikają z porównania HD2 do mojego poprzedniego telefonu czyli Nokia E71 i tak:
Ad. 1,2,3,4
Zgoda tylko w E71 nie musiałem niczego kupować bo dołączane akcesoria były wysokiej jakości i wszystko było w zestawie: porządny futerał, którego nie musiałem rozpychać, bardzo ładnie zrobiony kabelek usb, smyczka i świetny soft - wszystko mogłem sobie zgrać na płytkę, a przy podłączonym telefonie można było wysyłać smsy i inne.

Ad.6
No z jednej strony masz rację, ale w ciut mniejszej E71 to się bardzo sprawdzało. Jak wyciągam telefon z futerału to łapię za smyczkę i mam pewność, że mi nie wypadnie. A z HD2 ciągle się boję, że mi się wyślizgnie z łapek.

Ad.7
Poprawkę zainstalowałem i efekt prawie żaden. Myślałem, że to kwestia sprzętowa, ale pod Andkiem problemu nie ma.

Co do map to mam MapaMap z Logo i sprawdza się całkiem nieźle. Mapy w Noki to trochę inna bajka i inne zastosowanie. Po pierwsze Nokia daje mapy całego świata za darmo (poza Koreą Północną :D). Są pogrupowane na kontynenty i podzielone na kraje. Jadę do Belgi ładuję sobie beneluxy, lecę do Chin ładuję Chiny itd. Jest do tego fajna aplikacja i co ważne wszystko za friko. Mając załadowaną mapę nawet z beznadziejnym GPS z E71 mogę się odnaleźć w obcym mieście. I co ważne nie muszę mieć połączenia z netem jak w wypadku Google maps bo mapy Noki działają też w trybie off-line. Tak więc nie do końca chodzi o samą nawigację.

No i muszę dodać kilka kolejnych punktów - wszystko E71 vs. HD2:
12. - bark słowników, które były super w Noki - można załadować trzy dowolne języki i w między nimi tłumaczyć. Do tego jest wymowa.
13. - brak voice dial i syntezatora mowy.
14. - brak wbudowanego klienta SIP/VoIP - biznesowym fonie to teraz podstawa
15. - brak możliwości wyświetlania kanału 50 na wyświetlaczu
16. - nieoczywiste i skomplikowane przełączanie między aplikacjami
17. - w porównaniu z E71 nie wspomnę o baterii, ale tu sprawa jest zrozumiała, choć htc mógł dać większą pojemności.

Oczywiście to wszystko opinie subiektywne. Dla mnie te rzeczy to nie jakieś gadżety, ale narzędzia, z których korzystam i są mi potrzebne. Z przykrością przyznam, że jak na razie HD2, a bardziej jego oprogramowanie to jedno pasmo rozczarowań. Może się poprawi, ale na razie żałuję, że nie wybrałem jednak N8.
Wiem, wiem ... zdrajca ;D

Żeby jakoś osłodzić tę litanię negatywów:
- bardzo dobry skaner wizytówek - działa to rewelacyjnie.
- super szybki gps

kamilbd
10.01.11, 14:54
witam wszystkich serdecznie, dzis mi przyszedl moj htc hd2, wiec zaczynam zabawe z nim

Smogg
10.01.11, 16:25
Nasz kochany gRRubasku ;) Podoba mi się, że dyskusja się rozwija :D Wiem, że to OT, ale co tam ^_^
1,2,3,4,5 - zgadzam się jak najbardziej, ciężko zmyć zażenowanie z twarzy, kiedy do kupionego za grube pieniądze (przypadkowa zbieżność ;P) telefonu są dodawane gówniane akcesoria, brak uchwytu do samochodu w telefonie z takim wyświetlaczem i GPSem, a kabel od ładowarki samochodowej umożliwia tylko i wyłącznie ładowanie telefonu... Żadnym usprawiedliwieniem dla HTC jest to, że każdy chce na czymś zarabiać... choć może z drugiej strony, gdyby dorzucili nam te akcesoria, to telefon nie kosztowałby tyle, a 2 razy więcej... Całe szczęście, że serwisy aukcyjne pełne są relatywnie tanich zamienników (uchwyt samochodowy), a i same zapasowe kabelki nie kosztują majątku (choć zwykły kabelek USB od HTC kosztuje prawie 40 złotych, kiedy no name można dostać za 4...).

6 - ok, używasz, może Ci brakować... ja nigdy nie używałem więc może nie przykładam do tego takiej wagi ;)
7 - to proponuję inny rom... nie pamiętam jaki masz, u mnie na romie Elmina problem z plamą nie występuje... pod Androidem też nie - tak jak u Ciebie, ale skoro nie występuje pod innym systemem, to widać ewidentnie, że to kwestia software'owa.

12 - fajnym słownikiem z wymową jest SlovoED (tak, wiem, płatny, fuckup). Jeśli ma ktoś jeszcze coś innego, godnego polecenia/uwagi - proszę nie bać się zaprezentować :D Jest też oczywiście google translate... ale nie wiem jak u Ciebie w abonamencie z internetem ;)
13 - fakt :( są jakieś softy, ale ponoć źle się sprawdzają... osobiście nigdy nie używałem.
14 - w zasadzie jw. do VoIP mam komputer i telefon podpięty pod router, w telefonie nigdy nie szukałem :-)
15 - Nadal nie mam zielonego pojęcia czymże jest ten kanał 50 :D Skoro się do niego przyzwyczaiłeś, to oczywiście może Ci go brakować... ja nie wiem, nie miałem, nie widziałem... a czego oczy nie widzą :D
16 - MMTaskManager - nie może być prościej :-)
17 - HTC (znów odpłatnie) wypuściło większą baterię z większą klapką... ale nie wszystkie Andki ją obsługują... poza tym to zwiększa wymiary i wagę samego telefonu (choć waga może nie jest tak istotna, kiedy portfel po zakupie baterii jest znacząco lżejszy ;D). Ja tam się cieszę jak mi do wieczora wystarczy baterii - na noc i tak podpinam ładowarkę, więc nie jestem specjalnie zły na jej wytrzymałość... moc kosztuje, a cieszy mnie, że HD2 jest szybki :-) Oczywiście nie obraziłbym się, gdybym ładował baterię co dwa, czy może nawet co trzy dni... Ah, się rozmarzyłem :D

Tak jeszcze sobie myślę, o tych Twoich mapach z Nokii... Ostatnio miałem przyjemność testowania (pod Androidem) Sygic Aura... tam przy pierwszym uruchomieniu można wybrać mapy do ściągnięcia - było tego sporo, nie przeglądałem wszystkich, ale robiło wrażenie dość pokaźnej listy ;) Po jednorazowym zassaniu map - masz je już w telefonie i więcej nie łączy z internetem. No a mapy są made by TomTom, więc na ten Benelux, czy inne europejskie państwa powinny się nadać ;)

gRRuby
11.01.11, 15:27
Smogg'u drogi, dzięki za porady. Powalczę, ale coraz bardziej zastanawiam się jakby to wymienić hd2 na e72 (względnie N8). No niestety, może to tylko trudne początki, ale telefon mam tydzień i była to męka. Braki w wyposażeniu nie rokują dobrze. Wszystko o czym piszesz to jednak kompromisy i "erazace"
Chyba nie jestem kompatybilny z tym telefonem, a w zasadzie bardziej z WM6.5 ;D

Smogg
11.01.11, 16:21
To pobaw się Androidem - naprawdę warto ;)
Jedyne - dla mnie - w czym WM>Android... to AutoMapa :(

gRRuby
11.01.11, 16:42
Android obiecujący. Ale dalej to kompromis i kombinowanie.
Na tym microsoftowym badziewiu testuje MapęMap z ostatniego LOGO i wbrew różnym opiniom jest całkiem niezła, a kilkakrotnie tańsza AM.
Generalnie na nawigacji mi specjalnie nie zależy bo mam fabrycznie wbudowaną w aucie bardzo dobrą i mapy na całą Europę. AutoMapa i MapaMap są dobre na Polskę.

maniek9611
12.01.11, 00:08
proponuję założyć osobny temat na +i- HD2 bo to miał być lekki odskok a się coraz bardziej poszerza

lisek
13.01.11, 00:23
Witam wszystkich.
Od wczoraj zaczynam swoja przygodę z HD2 i narazie zapowiada się dobrze :)

konrado
13.01.11, 16:22
witam wszystkich :)

hd2 od 31.12.2010 :P

Bouli16479
14.01.11, 11:49
witam

DOD
14.01.11, 16:20
Ja również witam wszystkich mimo że na forum jestem od samego początku ;)

Fragles
15.01.11, 18:32
Witam wszystkich, jestem Fragles i HD2 posiadam od początku Grudnia : )

Szakus
15.01.11, 18:35
cześć ci Fraglesie i całej reszcie HD2 maniaków

el_dawidoss
16.01.11, 13:06
Siemka! Hd2 posiadam od tygodnia. Dopiero zaczynam przygode z htc. Pozdrawiam wszystkich uzytkowników.

PRZEMOHTCHD2
16.01.11, 15:11
Witam wszystkich. Twórcom tego forum gratuluję i życzę dużo sukcesów.

majkel
16.01.11, 20:18
Witam wszystkich, co prawda nie jestem jeszcze użytkownikiem hd 2, ale będę nim najprawdopodobniej jutro/we wtorek. Pozdrawiam :)

beniok
16.01.11, 23:26
Witam
Hd2 od 15 stycznia

robert196511
17.01.11, 16:32
Serdecznie Witam towarzystwo ;D

Arecki
17.01.11, 18:47
Czesc i Czolem

MrMiodek
17.01.11, 21:05
Powitać w bieżącym dniu podatkowym :P

tom2600
19.01.11, 19:16
Witam witająco wszystkich :-*

sebcio2804
23.01.11, 13:08
Bry wszystkim:D

ilo666
27.01.11, 20:13
witam serdecznie, dopiero zaczynam przygodę z HTC jak i Windows Mobile :)

uwaga! moge zadawać dużo pytań :P

maniek9611
27.01.11, 20:48
uwaga! moge zadawać dużo pytań

oby się nie powtarzały na forum

A tak w ogóle to witaj :)

nemezis
27.01.11, 22:22
Dzińdybry :-)

danand1
28.01.11, 00:43
Witam wszystkich, testuje leo od win 6.5 po andka 2.3 do win7 wszystkie romy jakie mogę i mam czas :)

and
01.02.11, 20:01
Witam wsztstkich forumowiczów :)
Podobnie jak większość z Was jestem tu żeby zasięgnąć wiedzy na temat Naszego HTC 8)
Pozdrawiam wszystkich!

norbiman
06.02.11, 16:53
Witam wszystkich :)

mariano
06.02.11, 17:54
Witam wszystkich! wreszcie forum o HTC HD2.

Zwierzu
09.02.11, 09:58
Czesc , witam wszystkich. To moj kolejny telefon HTC i chyba najlepszy ale mam tez z nim kilka drobnych problemow lecz o tym w innym wątku bedzie.

8)

halpsc
10.02.11, 11:06
Sie ma !
Witam wszystkich super pomysł z forum dla Leona gratulacje i biorę się za czytanie całego serwisu!

wojoww
10.02.11, 17:52
Witam wszystkich .

kuki7051
11.02.11, 18:51
Witam wszystkich.. mam nadzieje ze znajdę tutaj potrzebna pomoc.

Jeżyk
12.02.11, 19:25
Witam wszystkich.

iguane
12.02.11, 20:59
witam wszystkich

Janusz
13.02.11, 21:43
Witam wszystkich mam na imie Janusz i niedługo zostane szcześliwym posiadaczem hd2 z orange czekam tylko na odbiór. pozdrawiam wszystkich

jajus
13.02.11, 21:56
witam, jestem posiadaczem hd2 chce sie czegoś ciekawego o nim dowiedzieć itd...

kalish
15.02.11, 19:06
Dzień dobry, witam, cześć i czołem ;D

darkbull
15.02.11, 20:15
Witam serdecznie wszystkich 8)

All
17.02.11, 01:44
Witam również wszystkich jestem totalnym nowicjuszem ;)

wierus7
17.02.11, 14:43
Witam wszystkich
:)

yarosh
21.02.11, 10:16
witam Szanownych Forumowiczów ;-)

pawbos
21.02.11, 11:08
Wita wszystkich 2-dniowy szczęśliwy posiadacz Leosia. Mam nadzieję, że przesiadka z Iphone 3g okaże się korzystna.
Pozdrawiam,
Paweł

kicikici007
21.02.11, 19:14
Witam serdecznie :)

Gumis
22.02.11, 23:39
Witam wszystkich :)

piotrdsp
26.02.11, 00:14
Witam wszystkich 8)

se7en
26.02.11, 19:25
siemka all
mam pytanko android vs wp7 co wybrac?

Szakus
26.02.11, 19:48
po co się ograniczać można mieć oba systemy jednocześnie ;)

d20032003
01.03.11, 21:40
HI.

Wita nowy posiadacz Leosia z Dual bootem i Androidem na pokładzie

wiatus
02.03.11, 22:12
witam all

armi
03.03.11, 17:48
Witam!
Jestem 6-dniowym (szczęśliwym) posiadaczem Leośka ;D
Coś nie coś wiem już na Jego temat i znam możliwości, całkiem nieźle sobie poradziłem (aktualizacja, radio, Android itp itd) - dzięki temu forum, ale i tak Was będę męczył o przekazanie pewnej wiedzy, której jeszcze nie posiadam. ;)

ghost_
03.03.11, 19:04
witam wszystkich :)

od niedawna jestem kolejnym happy ownerem maszynki htc hd2 :)

mam nadzieję, że znajdę tutaj pomoc, jeżeli takowej będę potrzebował :)

po paru dniach rozkminy aktywacji logowania - w końcu udało mi się zalogować :)

pozdrawiam wszystkich !!! :)

BzYq
03.03.11, 21:27
Witam wszystkich , w końcu nadszedł czas na zakup Leona ;D

loarek
05.03.11, 00:57
Witam wszystkich :)

Slowik86
05.03.11, 20:05
Witam wszystkich. Administratorów jak i forumowiczów. pozdrawiam

pawalek
06.03.11, 21:52
Witam wszystkich użytkowników HTC HD2, pozdrawiam :)

12arbi3
07.03.11, 23:59
Witam serdecznie forumowiczów ...właśnie zarejestrowałem się. :)

thomasprl
09.03.11, 16:05
Witam wszystkich!!!!

lubo66
09.03.11, 20:10
witam serdecznie

Static
09.03.11, 21:05
Hej Wszystkim :-)

grippen
11.03.11, 21:58
No to ja również witam forumowiczów i adminów :) w końcu dołączyłem do grona :) pozdrawiam

bylciu
13.03.11, 00:25
Hejo ... nie ma to jak HD2

qwerty_ps
13.03.11, 13:37
Witam wszystkich ;)

sambor102
13.03.11, 18:58
witam wszystkich serdecznie I pozdrawiam wszystkich tu obecnych, no w końcu porządne forum z konkretnymi ludźmi, :)

slodowy2
14.03.11, 00:40
:) Witam Wszystkich szczesliwych posiadaczy htc hd2
przepraszam ze bez polskich znakow- przyzwyczajenie.

mamhatecehadedwa
15.03.11, 17:54
Cześć Wszystkim!!!

strzałka33
18.03.11, 12:02
Cześć,
mam na imię Piotrek ale tutaj na forum będę uczestniczył pod nikiem Strzałka33. Już od jakiegoś czasu mam HTC HD2. Wcześniej kilka r4azy odwiedzałem wszą stronę z ciekawości. Mam nadzieję że w miarę możliwości będę mógł pomóc i otrzymam ją również.
Strzałka33

pearljammer
19.03.11, 16:34
Witam. Leonka bede miec dopiero za kilka dni, ale za wczasu czytam forum by wiedziec co i jak gdy dostane juz hd'ka w swoje łapki ;) Pozdrawiam.

Demot
24.03.11, 12:22
DZIEŃDOBRY ;D

H.Gear357
30.03.11, 10:50
Witam Wszystkich sympatyków,maniaków,użytkowników htc hd2 i nie tylko. Już tu troszkę jestem ale jakoś nie miałem sposobności się przywitać co czynię . Pozdrawiam!

sonczyk
05.04.11, 12:48
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum...

jadiek
08.04.11, 16:07
Witam wszystkich

Jasiu Himself
14.04.11, 17:46
No cześć, witam:)

Smogg
14.04.11, 20:21
I my ponownie serdecznie witamy wszystkich "nowych" od ostatniego posta ;D

Paweln
22.04.11, 00:40
Witam Szanowne Zgromadzenie

kajzera
25.04.11, 01:19
Witam jestem czerwstwa kajzera :) jestem laikiem

hd2
26.04.11, 10:12
Siemka,
jestem tu nowy i bardzo mi sie tu podoba.

Pozdrawiam wszystkich z forum

Smogg
26.04.11, 21:46
Heh, to ciekawe, że do tej pory nikt nie zajął takiego nicku - hd2 ;D
Witamy ;)

maniek9611
26.04.11, 22:19
Doskonały nick dla Admina :P Niestety już po ptokach :P

Również wszystkich serdecznie witam :)

robert88
27.04.11, 17:57
Witam wszystkich posiadaczy HD2 i nietylko Pozdrawiam

p2p2p1
30.04.11, 09:41
Witam wszystkich ;]

kecaj11
30.04.11, 18:09
Witam i pozdrawiam wszystkich uzytkownikow , swietna sprawa z tym forum gdy mialem pierwsza hd2 ke nie bylo nic podobnego jedynie pda forum mam nadzieje ze forum bedzie sie dalej rozwijalo.

kuba780
30.04.11, 23:06
:)

Leman
02.05.11, 15:14
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i HD2-ki 8)

wstasik
05.05.11, 23:32
Cześć :) witam wszystkich :]

dw1
08.05.11, 19:10
Witam wszystkich :) Co prawda, właścicielem hd2-ki stanę się - i ile mi go sprowadzą - dopiero od jutra, ale już postanowiłem zarejestrować się na Forum :)

maniek9611
09.05.11, 00:20
Cieszymy się i także witamy :)

Bushidoadas
12.05.11, 22:45
Dobry wieczor :) Mam na imie Adam i jestem nowy :)

Kamil80
15.05.11, 19:35
Witam wszystkich, mam nadzieję, że dowiem się tu kilku ciekawych rzeczy, pozdrowienia dla wszystkich.

jeicam007
16.05.11, 01:55
Witam posiadaczy HD2. Jestem człowiekiem chłonącym nowe materiały dotyczące technologii i myślę, że czegoś się tutaj dowiem. Pozdrawiam

gbels
22.05.11, 14:23
Mam na imię Grzegorz i witam wszystkich serdecznie.

DaXses
29.05.11, 11:22
Witam Wszystkich bardzo :)

adii4x4
30.05.11, 15:54
Witam Wszystkich HTC-ów HD2 :)

Sideswipe
30.05.11, 20:24
Witam wszystkich posiadaczy telefonu HTC Hd 2 :)

Darksider
03.06.11, 10:28
Witam wszystkich miłośników urządzenia HTC HD2 ;D

Zamerstary
03.06.11, 21:41
siemanko

rceglarek
06.06.11, 11:06
Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy HTc-ków :D

kgroszewski
10.06.11, 00:58
;D witam witam

cannabis
12.06.11, 14:28
siema siema jam Cannabis z Zielonego przylądka

rich
13.06.11, 23:01
witam ;)
dziś rozpocząłem swoja przygodę z htc ;D
pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow

wombat
16.06.11, 21:48
Witam.

ccysio
19.06.11, 18:27
Witam!

Mam HTC już od ponad roku ale dopiero teraz natknąłem się na to forum.

Pozdrawiam wszystkich :D

mirekdn
23.06.11, 11:30
Witajcie, szczęśliwym posiadaczem hd2 będę dopiero w przyszłym tygodniu (wtedy dojedzie dla mnie zamówiony w Media Expert telefon) ale już dziś postanowiłem się zarejestrować na forum i poczytać o tym telefonie. Mam nadzieję że po przesiadce z Omni HD nie będę zawiedziony. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Jack
24.06.11, 21:57
Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie
;D

mariusz pieróg
01.07.11, 18:52
Witam ,prosze o pomoc !!!! jak ustawic w hd2 aby zdjecia lub filmy nagrywane przez telefonik byly zapisywane tylko na karcie pamieci.a nie jak dotychczas na karcie i w pamieci telefonu.

maniek9611
01.07.11, 18:59
Witam ale to nie miejsce na zadawanie takich pytań, to wątek do przywitania się!

Dario
02.07.11, 23:50
Witam jestem nowy i stałem się szczęśliwy posiadaczem htc hd2 :)

wojtek31
09.07.11, 01:11
Witam wszystkich

hooligandg
10.07.11, 18:11
witam :) trafiam na forum z google :) a teraz ide do lekturki na forum mam nadzieje ze znajde tu to czego szukam :) pozdrawiam wszystkich

maniek000
10.07.11, 21:04
WITAM WSZYSTKICH HD2 MANIAKÓW, POZDRAWIAM

maniek9611
10.07.11, 21:57
Witamy...i prosimy pisać bez Capsa ;)

terunio
11.07.11, 14:08
Witam wszystkich HD2 mam prawie od roku, dziś natknąłem się na to forum i na pewno będzie pomocne ;)

Softys
13.07.11, 00:53
Dobry wieczór ;D
Jestem wesoły Tomek... itd. Jestem z Warszawy i mam wieszającego się HD2.
That's all folks!

lakii123
13.07.11, 18:18
witam ;)
dziś rozpocząłem swoja przygodę z htc HD2 ;D
pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow

321konio
14.07.11, 12:48
Witam Wszystkich.
HTC HD2 bawię się już jakiś czas. Lecz ostatnio postanowiłem zmienić w nim co nie co ;)

WilK
20.07.11, 03:25
To i ja witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Leo :]

turbo344
23.07.11, 13:14
Witam :D

luzak
24.07.11, 00:32
Witam wszystkich.

Szymek636
10.08.11, 00:28
Witam wszystkich..!

Vinrael
10.08.11, 01:27
Witamy wszystkich :)
@Szymek636 - gratuluję dwusetnego postu w tym wątku ;p

drtc
12.08.11, 16:39
Dzień dobry, miło mi dołączyć do zacnego grona. HTC HD2 używam od ponad pół roku, ale bez świadomości, że można tu cokolwiek pokombinować. Pogrążam się zatem w lekturze i pozdrawiam

Smogg
12.08.11, 16:42
\HTC HD2 używam od ponad pół roku, ale bez świadomości, że można tu cokolwiek pokombinować.


SKANDAL!! ;D

Witamy serdecznie i zapraszamy do pogłębiania wiedzy związanej z możliwościami tej zaskakującej słuchawki ;)

lokus3
17.08.11, 01:40
Witam wszystkich fuchmistrzów hd2 ;) Liczę na waszą pomoc bo jestem zielony ;)

THo
25.08.11, 22:48
Witam wszystkich szczęśliwych(lub też nie ;) ) posiadaczy LEOsia

pasquda
31.08.11, 22:18
Nie wiem czy w tym dziale , ale witam , nie posiadam tego telefonu ale chce przejść z x10i na htc hd2 i chciałem poczytać o możliwościach tego modelu czy nie będe żałował , tak więc witam

poczuj
08.09.11, 04:26
witam. leo poznaję od 4 miesięcy i ciągle mnie pozytywnie zaskakuje :)

MAX
08.09.11, 11:54
Witam wszystkich ,jestem tu "zielony " w temacie i mam nadziej ze uzyskam jakies podpowiedzi do pytan mnie nurtujacych .

Smogg
08.09.11, 16:41
@MAX: Od tego właśnie tutaj jesteśmy 8)

Lukasz_954
09.09.11, 14:00
Witam wszystkim i pozdrawiam
Lukasz

tomekk002
14.09.11, 12:39
Witam wszystkich.
Pewnie będę tu teraz częściej zaglądał ;-)
Tomek

jarfi
14.09.11, 13:19
Witam i pozdrawiam.
Jarek

Juchas
15.09.11, 17:14
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Szpadyzor
16.09.11, 23:48
Witam, zupełnie przypadkiem znalazłem to forum, wielokrotnie szukałem w google pod hasłem hd2 forum ale nie znalazło... dziwne bardzo...

HD2 posiadam od roku, sprawuje się bardzo dobrze, czasem się zwiesi ale to norma w takim "kombajnie".

Mateluta
04.10.11, 00:19
Hej! Dołączyłem ja - nowy zadowolony właściciel HD2 na tym forum. HD2 mam od ponad roku i jak do tej pory nic z nim nie robiłem... Nagle poczułem chęć zainstalowania na nim Androida... W tematach jestem zielony i będe próbował szukać u Was pomocy dla całkowitego laika... Pozdrawiam!

ecko2man
08.10.11, 09:28
witam wszystkich za niedługo przesiadam się na htc hd2 nokia na razie idzie do lamusa trochę jest oklepana chociaż aparat w mojej zdjęcia robi fajne

kusy_ustka
09.10.11, 20:33
:)
Witam WSZYSTKICH serdecznie
Ciesze się, że znalazłem to forum .

yogurt
11.10.11, 22:37
siema, witam wszystkich !

bladegod
13.10.11, 21:11
Witam Hatecowiczów ;)

prezess100
14.10.11, 02:41
Cześć, w zasadzie zarejestrowałem się trochę przedwcześnie bo moje HTC jeszcze do domu nie przyszło ale co tam szkodzi. Nie mogę się już doczekać. Pozdro!

maniek9611
14.10.11, 07:37
Witajcie :)

ziome3eknh
21.10.11, 14:21
Witam all :) Moc w naszych HD2:)

Vinrael
21.10.11, 21:55
Witam all :) Moc w naszych HD2:)
Moc i niech z Tobą będzie, Padawanie młody. x)
Tak, spaczenie gwiezdnymi wojnami w młodości :p

adamolo45
24.10.11, 10:17
Pozdrawiam wszystkich użytkowników i pasjonatów systemu Android oraz pozostałych użytkowników innych systemów operacyjnych oraz kadrę pionu zarządzania tym forum...adamolo45

Mieszcz
24.10.11, 10:34
Witam wszystkich posiadaczy HTC HD2
Mieszcz :)

wilczur
24.10.11, 22:12
Witajcie :)

spidi
27.10.11, 19:11
Serdeczności dla wszystkich

Posiadacz NOKI (buhaha) ;D

a_puda
31.10.11, 09:04
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

oskar513
05.11.11, 20:52
Witam wszystkich na forum!
Jestem Oskar :) ;D

tocw
09.11.11, 22:09
Cześć super że tu jestem i mam hd2 :D

petrus
16.11.11, 10:35
Cześć Wszystkim !

Sareth
17.11.11, 00:40
Witam!
Paweł jestem, miło mi :)
Też mam HD2, choć niestety z padniętą płytą główną... ale poczekajcie, to nie moje ostatnie słowo :)

KurczaQ
18.11.11, 21:09
Witam gorąco jak Udko z KFC ;D

Niektórzy mnie znają niektórzy nie :D (Szakus i Smogg mieli tą [Nie]Przyjemność mnie poznać :P ) ale mimo to witam i melduję gotowość do pracy ;)

Przemek_CJ
19.11.11, 15:46
Witam Wszystkich :) I Życzę mojego postowania.

trzy czternaście
23.11.11, 01:55
Witam Wszystkich,
jestem Pi.
Pozdrawiam :D

slim44
25.11.11, 00:49
Witam wszystkich :D

Druss
26.11.11, 00:30
Witam wszystkich posiadaczy i uzytkownikow HTC HD2.
Swoj tel mam od prawie roku i jestem MEGA zadowolony z niego.

Pozdrawiam.

R__I__P
12.12.11, 01:07
Witam wszystkich użytkowników forum i pozdrawia użytkowników Leosia :)

muzak
15.12.11, 19:51
Witam wszystkich forumowiczów 8)

arbibar
20.12.11, 00:07
Witam wszystkich. HD2 to mój pierwszy "dotyk" (oprócz nawigacji) ;D. Więc uczę się od początku....

Speedlatin
26.12.11, 13:44
Witam serdecznie wszystkich szczęśliwych i tych nieszczęśliwych posiadaczy HD2:) Pozdrowienia z nad morza:)

cimals
28.12.11, 13:53
witam wszystkich,

mam od roku HD2 i jestem zadowolony

pozdrawiam,
Sławek

broonek
28.12.11, 23:42
Witam wszystkich posiadaczy HD2 :)

Pozdrawiam
Michał

Yoshi
03.01.12, 16:02
kłaniam sie nisko ;D

rubin299
06.01.12, 06:06
Witam wszystkch jestem nowy szczesliwym posiadaczen hd2
miałem juz kilka przygód z mojim hd 2

Gratuluję, ortograficzny fail dopiero rozpoczętego roku 2012 ;)

Gutek
10.01.12, 19:03
Witam wszystkich forumowiczów

jestem szczęśliwym posiadaczem HD2 od ponad roku.
na forum trafiłem dzięki uszkodzeniu mojej zabawki...jednak szybko sprzedała sie i teraz w dalszym ciągu szukam hd2.
pozdro all.

MrBob
20.01.12, 23:55
Witam od tygodnia jestem posiadaczem HD2 wersja USA i zaczynam zabawę z tym sprzętem
Pozdro Adrian

piotr2435
01.02.12, 21:00
Witam, jestem Piotr. Mam swojego hd2 juz od 2 lat ale dopiero teraz tak na prawdę ożył. pare dni temu wgrałem andka nand 2.3 i hula jak trzeba :)

kasier
01.02.12, 23:02
No to witamy serdecznie ;p