PDA

Zobacz pełną wersję : Klawiatura - Android



rceglarek
22.08.12, 23:40
Heja!

Szukam jakiejś wygodniej klawirki na Androida. Systemowa mnie z deka znudziła, co polecacie?

kasier
23.08.12, 00:27
Ja używałem swego czasu slideit - cos ala swype, natomiast aktualnie używam SwiftKey 3 bardzo szybko się, więc polecam wypróbować.

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

KurczaQ
23.08.12, 01:54
Polecam Swype- jest dostępne za darmo na stronie
Swype.com, jeżeli nie ona to Gokeyboard lub HTC_Ime by Joshi- jest to przerobiona klawiatura systemowa z licznymi dodatkami takimi jak ucinanie ogonków w sms.

MatrixSTR
23.08.12, 12:26
Ja polecam klawiaturę multiling, ma najlepszy Polski słownik ze wszystkich które testowałem.

rceglarek
23.08.12, 12:43
Polecam Swype- jest dostępne za darmo na stronie
Swype.com, jeżeli nie ona to Gokeyboard lub HTC_Ime by Joshi- jest to przerobiona klawiatura systemowa z licznymi dodatkami takimi jak ucinanie ogonków w sms.

Widzę, że Swype jest jeszcze w beta testach, ma jakieś zwiechy, czy coś? Co do Go keyboard, trzeba instalować cały Launcher, żeby działała, a tego wole uniknąć ;)

KurczaQ
23.08.12, 16:37
Widzę, że Swype jest jeszcze w beta testach, ma jakieś zwiechy, czy coś? Co do Go keyboard, trzeba instalować cały Launcher, żeby działała, a tego wole uniknąć ;)

Swype do ForEver Beta, chodzi idealnie a do GoKeyboard nie trzeba launchera- kto ci tak nakłamał?

rceglarek
23.08.12, 17:50
Wewnątrz grupowa dyskusja to wytworzyła ;) a ten multiling z GPlay do pobrania?

MatrixSTR
23.08.12, 21:05
Tak http://play.google.com/store/apps/details?id=com.klye.ime.latin