PDA

Zobacz pełną wersję : HTC Flyer WiFi 16GB + etui + słuchawki HTC + oryginalny rysik



Beatels
27.08.12, 11:13
Witam!
mam na sprzedaż Tablet HTC Flyer o przekątnej ekranu 7". Tablet był używany sporadycznie, jestem pierwszym właścicielem, kupiłem go 3 miesiące temu, niestety idę na studia i potrzebuje pieniędzy. Na tablecie zostawiłem androida 2.3 Gingerbread ponieważ nowszy Honeycomb usuwał działanie przycisków systemowych. Jest to pierwszy tablet posiadający możliwość pisania i edytowania w każdym momencie pracy na Flyerze. Niesamowicie przydatna opcja, jeśli dużo siedzimy w internecie lub czytamy sporo ebooków i chcieli byśmy zrobić sobie adnotacje.

Tablet ma 16GB pamięci wbudowanej, WiFi i 1.5GHz procesor. Dodaję do niego oryginalne białe etui HTC, słuchawki HTC, kabelek usb, ładowarkę, oryginalny rysik Stylus Pen instrukcje i pudełko również.

Cena to 900zł, jestem otwarty na inne propozycje.


Pozdrawiam

Beatels
02.09.12, 14:48
W grę wchodzi wymiana za laptopa z możliwością dopłaty z mojej strony.

Cena spada na 850zł i wysyłka GRATIS.

Cena podlega negocjacji!

MatrixSTR
03.09.12, 00:03
hmm, a Netbook mógłby być?

Beatels
03.09.12, 01:08
Nie za bardzo chyba, ze bedzie mial niezle osiagi, no ale takie netbooki chyba nie istnieja :) Napisz co to za model.

Preferowalbym laptopa, doplata z mojej strony jest rzecza oczywista.

Pozdrawiam serdecznie

KurczaQ
03.09.12, 09:28
W sumie Flyer ma gorsze osiągi od Netbooka i była by to wymiana bez dopłat wtedy dużych ;)

Beatels
03.09.12, 11:52
A ja nadal mówię o wymianie na NOTEbooka z dopłatą ode mnie :) Że ma troche gorsze osiągi to oczywista sprawa, aczkolwiek w porównaniu z Samsungiem N150 Plus, jakoś takoś tablet dla mnie górował chyba mobilnością, czasem na baterii i gierkami z niezłą grafiką :)

Oczywiście każda opinia mile widziana, nadal czekam na propozycje.

Beatels
16.09.12, 18:03
Witam


Cena spada do 750zł plus wysyłka.

Zestaw to:
- HTC Flyer
- słuchawki HTC
- kabel usb HTC
- etui na tablet HTC
- oryginalny rysik HTC Stylus
- pudelko z instrukcją i wszystkimi papierami
- oryginalna ładowarka

Pozdrawiam

Beatels
23.09.12, 13:18
Z racji przymusu wpłacenia kaucji na mieszkanie studenckie cena spada do 600zł, wysyłka GRATIS ! To nie żart, za 600zł sprzedaje od ręki.

Vinrael
23.09.12, 14:31
Gdybym nie kupił jakieś pół roku temu mojego Asusa, już bym kupował tego Flyera... ;P
Roznoszę info po znajomych - może ktoś się skusi na taką ofertę ;)

Beatels
11.11.12, 18:05
Oferta nadal aktualna!!!