PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zainstalować andka 4.0.3 w htc hd2?



ramzess180
04.09.12, 11:16
Witam mam problem z moim hd2 gdyż nie chce on zainstalować mi androida.Szukam pomocy w kwestii poradnika lub pomocy metodą łopatologiczną jak to zrobić.Ewentualnie mogę wysłać tel i zapłacić za wrzucenie andka zamiast wm.6.5.

Z góry dzięki za pomoc

MatrixSTR
04.09.12, 11:32
http://htcclub.pl/55-android-nand-q/1814-przygotowywanie-hd2-do-wgrania-androida.html
Jak jesteś z okolic Kielc to mógłbym Ci wgrać.

KurczaQ
04.09.12, 13:12
Polecał bym wgranie samemu CyanogenMod9 Nghtly- chodzi wszystko oraz naturalnie płynność pierwszej klasy, poradnik jest mojej produkcji i wszystko masz elegancko wyłożone ;)

ramzess180
04.09.12, 17:05
dzięki wielkie i mam pytanie czy są jakieś różnice w płytach głównych?? bo ponoć mam jedna z pierwszych i lipa jest

---------- Dodano 16:05 ----------


http://htcclub.pl/55-android-nand-q/1814-przygotowywanie-hd2-do-wgrania-androida.html
Jak jesteś z okolic Kielc to mógłbym Ci wgrać.

jestem z krk ale jak chcesz to mogę Ci wysłać tel tylko chodzi czy wgrasz zamiast Windowsa do pamięci tel czy startujący z karty pamięci?

MatrixSTR
04.09.12, 17:19
Gdybyś mieszkał w pobliżu to wtedy mógłbym Ci wgrać, nie chcę się bawić w wysyłki :P

ramzess180
04.09.12, 17:22
a jak długo by Ci zajęło wgranie go?? bo jak coś to do Kielc mogę się przejechać.Bo byłem u kolegi i on mi powiedział ze nie da się wrzucić andka na mojego htc.Nie wiem czy to prawda.Jest jakaś różnica z płytami głównymi?? bo moja to ponoć jakaś tysiączka :(

Vinrael
04.09.12, 18:02
Nie ma żadnej różnicy, na każde HTC HD2 da się wgrać andka...

KurczaQ
04.09.12, 18:08
Kolega pewnie taki specjalista jak z Komorowskiego prawdziwy prezydent... w sumie HD2 nie dostał nigdy oficjalnie Androida ale da się to wgrac moim poradnikiem który podał kolega wyżej- zrób jak pisze i zrobisz ;)

ramzess180
04.09.12, 23:33
Dzięki wielkie jak uda mi się zrobić to dam znać :)

ramzess180
06.09.12, 00:17
Witam ponownie jest lipa bo nie chce mi się skomunikować jeżeli ktoś był by mi w stanie pomóc za pomocą zdalnego ekranu to był bym wdzięczny.I chyba zapomniałem o najważniejszym ten mój kolega wrzucił WP7.Jak tego gó.... się pozbyć?By móc się cieszysz andkiem.Zapomniałem telefon jest nie z polskiej produkcji, jest UK. Błagam o każdą pomoc.

KurczaQ
06.09.12, 18:45
Witam ponownie jest lipa bo nie chce mi się skomunikować jeżeli ktoś był by mi w stanie pomóc za pomocą zdalnego ekranu to był bym wdzięczny.I chyba zapomniałem o najważniejszym ten mój kolega wrzucił WP7.Jak tego gó.... się pozbyć?By móc się cieszysz andkiem.Zapomniałem telefon jest nie z polskiej produkcji, jest UK. Błagam o każdą pomoc.

Jak w poradniku zawarłem pobierz HD2Toolkit i wykonaj Task29- kompletny format dysku twardego w HD2.
Następnie wgraj CLK oraz CWM, następnie sformatuj kartę pamięci i wgraj Androida :)

//Pamięci NAND raczej ~Vinrael ;)//

ramzess180
07.09.12, 14:21
Dzieki wielkie udało się tylko mam pytanie.Czemu jak podłącze tel do kompa wyskakuje mi ze mam 200 MB wolnego miejsca na karcie pamięci? Jak można to proszę o odp :)

Vinrael
07.09.12, 16:02
A jaką kartę pamięci masz ogólnie rzecz biorąc?

MatrixSTR
07.09.12, 17:29
Dlatego że karta jest sformatowana pod WP7. Ściągnij program AESEUS partition master usuń wszystkie partycje z karty i zrób jedną nową FAT32.
Nie jestem też pewien czy czasem nie da się też przez Recovery->Advenced->Repartition SDCard zrobić.

ramzess180
12.09.12, 12:03
Dzieki wszystkim za pomoc duży browarek dla was.Temat do zamknięcia :) andek wymiata na Htc Leo :)

KurczaQ
12.09.12, 17:58
Miło było pomóc :)

ramzess180
13.09.12, 00:38
takie jeszcze mam pytanie czy leo ma słabszy zasięg niż inne telefony? bo mój czasami gubi zasięg jak będziecie mieć chwilkę to proszę o odp :)

KurczaQ
13.09.12, 01:36
Ma bardzo dobry zasięg, wejdź do ustawień-> sieci bezprzewodowych lub od razu sieci komórkowych- zależy od twojego romu i wybierz tryb sieci Tylko 2G/GSM oraz wyłącz transmisję danych :)

ramzess180
13.09.12, 22:51
Dzięki za info jak cos to bede sie odzywał dalej do was :)
A powiedz mi gdybym teoretycznie chciał kiedys wrzucic nowszego andka to od jakiego kroku moge zacząć?
czy moge przez rom menager?
jeszcze raz wielkie dzieki dla Was :)
KurczaQ jestes wielki :)

KurczaQ
14.09.12, 00:37
Słuchaj jeżeli wgrasz CLK v1.5 to możesz od razu z pozycji telefonu zmieniać partycje systemowe więc możesz od razu z samego fona zmieniać romy dowolnej klasy :)
Zawsze zmieniasz rozmiar partycji, a po tym Wipe i wgrywanie romu :)

ramzess180
15.09.12, 15:13
czesc to znowu ja mam lipe z zasiegiem pomóżcie.niechce mi zmienić radio z trybu bootloader i z praogamu ha2tolkig :( daj cie cynk co i jak żle robie albo kolo której bedziecie na necie to mi pozmożecie :)

KurczaQ
15.09.12, 15:36
czesc to znowu ja mam lipe z zasiegiem pomóżcie.niechce mi zmienić radio z trybu bootloader i z praogamu ha2tolkig :( daj cie cynk co i jak żle robie albo kolo której bedziecie na necie to mi pozmożecie :)

Nie radio a ustawienia sieci komórkowej, następnie tryb GSM /2G i wyłączenie transmisji danych

Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

ramzess180
15.09.12, 15:54
mam tak ustawione i na przykład wczoraj na stoliku miałem zasieg a dzis nie mam nigdzie w pokoju:(

KurczaQ
15.09.12, 18:06
Hmm zmień rom, nie da rady to moduł trafił szlak

Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

ramzess180
15.09.12, 20:45
mam znieniony rom za pomocą innego programu bo ten co miałem zawiesił mi sie i szlak go trafił myslisz ze przez to?
magdlr ten najnowszy jak w nim znienic rom na jakis nowy np 4.0.4??

---------- Dodano 19:45 ----------

i jak możesz to napisz mi czy z pozycji telefonu moge to zrobić i jak możesz to poprosze o link do dobrego romu jakiego polecasz :) z góry dzieki :)

KurczaQ
15.09.12, 23:32
Nie używaj maglrda, pobierz CLk jest stanilbiejsze i możesz w wersji 1.5 zmieniać partycje z pozycji telefonu.
Co do romu każdy ma inne wymogi, ja mam teraz aokp jelly Bean dostępny na xda, CLk i wszystko masz w moim poradniku-Powodzenia


Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

Fatima
16.09.12, 23:28
Witam,

córa zbiła mi dotyk w moim htc wildfire s :( przyzwyczaiłam się do androida, ale w serwisach chcą za naprawę 200-250zł.
Mam starego htc hd2 i zastanawiam się, czy nie lepiej wgrać na niego androida.
Kiepsko ogarniam zagadnienia instalacji, przeczytałam opis wgrania androida, ale boję się, że sobie nie poradzę.
Czy jest tu ktoś z Warszawy/okolic kto chciałby odpłatnie przeinstalować mi system w hd2?

Pozdrawiam

KurczaQ
17.09.12, 07:59
Witam,

córa zbiła mi dotyk w moim htc wildfire s :( przyzwyczaiłam się do androida, ale w serwisach chcą za naprawę 200-250zł.
Mam starego htc hd2 i zastanawiam się, czy nie lepiej wgrać na niego androida.
Kiepsko ogarniam zagadnienia instalacji, przeczytałam opis wgrania androida, ale boję się, że sobie nie poradzę.
Czy jest tu ktoś z Warszawy/okolic kto chciałby odpłatnie przeinstalować mi system w hd2?

Pozdrawiam

Grójec :). Mogę ci zrobić

Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

Cyb0rg
01.01.13, 22:31
Zanim wgram andka do HTC HD2 -to mam klika pytań.
Czy poprawiono już obsługę Zdjęć ? -Bo początkowo były ponoć kłopoty.
Ponadto mam pytanie, zalecacie , tryb GSM /2G i wyłączenie transmisji danych, a ja potrzebuję transmisję - aby maile odbierać.
Czy jest jakieś obejście tego ?
Jakiego klienta polecacie do obsługi maili na Andku ?
Oraz , czy da się w HD2 na Andku zsynchroznizować z Outlookiem ?

Pozdro dzięki z góry za pomoc :)

MatrixSTR
02.01.13, 16:16
Jeśli chodzi Ci o ICS to z tego co widzę na Xda poprawiono praktycznie wszystko. A transmisje danych miałem ciągle włączoną i nie miałem z tym żadnych problemów, możliwe że na wcześniejszych były problemy. A do meili najlepszy jest standardowy klient, w każdym razie jak dla mnie ;) A czy da się synchronizować z Outlookiem to nie wiem, ale jeśli na innych telefonach z Androidem się da, to na HD2 też.