PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z podłączeniem HTC Trophy do kompa



Kennen
06.09.12, 17:01
Witam, mam pewien problem z moim HTC. Probowalem podłączyć go do komputera , jednak wykrywa on pewnien problem z telefonem. Komunikat głosi: "Jedno z urzadzen usb podlaczonych do tego komputera nie dziala wlasciwie i system windows nie rozpoznaje go Jest ktos w stanie pomoc mi z rozwiazaniem tego problemu?

Vinrael
06.09.12, 17:17
Spróbuj poprzez HTC Sync.

KurczaQ
06.09.12, 17:34
Więc powiedz mi jaki masz system operacyjny- Vista i 7 automatycznie ściąga HTC Sync, skasuj to i wgraj Zune :)

Kennen
06.09.12, 18:00
Więc powiedz mi jaki masz system operacyjny- Vista i 7 automatycznie ściąga HTC Sync, skasuj to i wgraj Zune :)
Tak, mam Viste, ale Zune juz probowalem wczesniej i tez nie wykrywa telefonu. Teraz proboje z HTC Sync.

---------- Dodano 18:00 ----------

HTC Sync tez nic nie wykrywa.

MatrixSTR
07.09.12, 16:18
Sprawdź innym kablem. Na 90% kabel albo port jest uszkodzony. Chyba że masz jakieś Custom ROM zainstalowany.

podrygi
07.09.12, 19:57
Popróbuj w różnych usb, może coś da.Ja kiedyś miałem podobny problem w viscie wykrywała tel bez problemu (HTC spv M650), aż po zainstalowaniu którejś tam aktualizacji kaplica activesync niewzruszony.
Na win 7 nigdy nie miałem problemu.

Kennen
08.09.12, 16:06
No tez mysle, ze cos nie tak z kablem albo portem. Juz probowalem na innym kablu, wiec to raczej wina portu. Dzieki za pomoc