PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ustawić telefon przygotowując go do zrootowania



pampalini
08.09.12, 12:38
Mam taki mały problem juz na starcie

Chce zrootować swojego HTC Desire Z wg tej rozpiski:

[poradnik] Rootowanie Android 2.3.3 (HTC Desire Z) - Telefony komórkowe, smartfony i tablety - benchmark.pl (http://forum.benchmark.pl/topic/34560-poradnik-rootowanie-android-233-htc-desire-z/)

pobrałem pliki,rozpakowałem tak jak nalezy i wchodzac na "cmd" wywala mi takie coś:


C:\users\edytory>adb devices
List of devices attached

problem w tym że w rozpisce ze stronki benchmark gośc nie wspomina w jakiej opcji ma być ustawiony telefon w trybie połaczenia,bo mi wyskakuje info:
1.ładowanie z usb
2.HTC sync
3.Naped dyskowy
4.tel jako modem
5.internet z komputera

i prosi bym wybrał.

probowałem we wszyskich opcjach i za kazdym razem w cmd nie widze tego co powinienem zobaczyć.W czym leży problem?

mam system win7 64bit
android 2.3.3
nr oprogramowania 2.42.405.4

MatrixSTR
08.09.12, 13:34
Sprawdź w opcjach czy masz włączone debugowanie ADB, nie pamiętam gdzie to jest ale chyba w ustawieniach aplikacji.

pampalini
08.09.12, 16:34
OK wsio juz wiem,opuścilem post pod tą rozpiską gdzie gość dość jasno wypisał co trzeba dla systemów 64bit i jakie warunki trzeba spelnić.Wieczorkiem zrobie sobie i bede hulał na root.

dzieki za zainteresowanie MatrixSTR

KurczaQ
08.09.12, 21:36
To jeżeli się uda prosimy o napisanie poradnika jak tego dokonać :D

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

pampalini
09.09.12, 01:10
link jest w pierwszym poscie.

W rozpisce tego nie ma ale startujemy z folderu z plikami,czyli odpalamy cmd i

cd C:\HTC

i dalej wystarczy kopiować komendy.Jedyna rada dla odwaznych - przeczytajcie caly temat,jest tam wytłumaczenie wszystkich ewentualnych problemów jakie możecie napotkać i powtarzajcie komendy jesli wynik wyjdzie inny niz w tym Howto,telefon czasami dziala z opoznieniem i w cmd wypisuje nie to co powinno.Ja przynajmniej tak miałem ale poszlo gladko.

KurczaQ
09.09.12, 08:52
Zrób osobny temat ;) zarobisz parę plusów

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

pampalini
09.09.12, 10:49
Zrób osobny temat ;) zarobisz parę plusów

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

Nie że mi sie nie chce,ale naprawde bez sensu zakładać topic który opisany jest dokładnie w linku podanym przeze mnie.Wystarczy kliknąć i działać.

Zresztą wystarczy wymoderować ten temat,spiąć post z podanym linkiem z rozpiską i z moimi spostrzeżeniami i przykleić.I chyba to jest najrozsądniejsze.Nikt sie nie doczepi że kopiujemy z innego forum bez zgody autorów.
Temat mozna nazwać wg uznania i czytelnie żeby każdy posiadacz HTC Desire Z od razu zauważył.