PDA

Zobacz pełną wersję : HTC CHA CHA odblokowywanie.



sgt.ryan
11.09.12, 17:14
Witam, moja mam posiada HTC Cha Cha z Orange telefon ma może około 3 miesięcy max. Jest on nowy prosto z salonu Orange. Problem tkwi w tym, że od jakiegoś czasu ma problem z odblokowywaniem go. Pierścień blokady nie reaguję, tzn jeśli się go dotknie to reaguję ale jak chce się przesunąć i odblokować to gubi się i wraca na swoje miejsce. Bardzo długo trzeba czekać aby pierścień załapał i się odblokował, druga sprawa to powiadomienia. Jak już się upora z odblokowaniem to nie może ściągnąć paska powiadomień w dół aby zobaczyć informacje o raportach itp. Czasem tel potrafi sam włączyć aparat, galerię lub inne aplikację. Bardzo proszę o pomoc, bo nie chciał bym zawczasu wysyłać go na serwis. pozdrawiam J.>:(

MatrixSTR
11.09.12, 20:58
Prawdopodobnie uszkodzony jest dotyk. Weź jeszcze przemyj go spirytusem, bo może być po prostu zatłuszczony, jak nie pomoże, to zostaje serwis.

KurczaQ
12.09.12, 08:44
Mam ten telefon, musiał się ubrudzić - bardzo lubi się slizgac ekran

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

sgt.ryan
14.09.12, 10:48
Mam ten telefon, musiał się ubrudzić - bardzo lubi się slizgac ekran

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

Dzięki za odpowiedź i za zainteresowaniem tematem. Czym go wyczyścić? Spirytusem? Z wierzchu czy w środku też?

KurczaQ
14.09.12, 14:29
Wyjmij baterię i namocz wacik spirytusem :) następnie nie naciskając mocno przecieraj lekko ekran a za razem suchym wacikiem to scierajac i tak aż do stanu lustra :)


Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

Vinrael
14.09.12, 15:32
Raczę też stwierdzić, że najlepiej jest to robić spirytusem izopropylowym technicznym (wysokiej czystości). Wtedy, w razie dostania się spirytusu do elektroniki/pod wyświetlacz nic się nie stanie, po prostu będzie trzeba odczekać aż odparuje ;) To uratowało moją HD2.

KurczaQ
14.09.12, 21:14
Ja tez w to zainteresować musze ale także zmienić diginizer :P

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2