PDA

Zobacz pełną wersję : Który wybrać??



hormon
15.09.12, 11:00
Hejka
Potrzebuje waszej pomocy wyborze telefonu. Modele jakie mam do wyboru cha cha, Desire C, Explorer A310E czy Wildfire S. Bardzo was proszę o rady który model wybrać i dlaczego.

KurczaQ
15.09.12, 12:02
Z wyżej wymienionych brał bym Desire C-ma procesor Snapdragon i po zRootowaniu możesz go podkręcić nawet do 1.2ghz a do tego masz Androida 4.0 z sense 4 :)



Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

Vinrael
15.09.12, 12:08
HTC Explorer = HTC Wildfire S = HTC Desire C. Wszystkie te 3 mają ten sam procesor (Qualcomm Snapdragon MSM7227A), to samo GPU (Adreno 200), tą samą rozdzielczość wyświetlacza (480x320). Jednak z tych trzech przemawia do mnie najbardziej Desire C, z racji Androida 4.0, większej ilości wbudowanej pamięci, szybszych prędkości przesyłu danych oraz tego, że seria Desire jest umieszczana wyżej w hierarchii HTC niż Wildfire... Tak więc jakość wykonania stoi na trochę lepszym poziomie. HTC Cha Cha natomiast ma mocniejszy procesor niż reszta, natomiast same prędkości przesyłu danych są ponad o połowę (sic!) mniejsze...
Konkluzja - ja bym wybierał pomiędzy Cha Cha a Desire C. Jeśli trzeba Ci klawiatury fizycznej, bierz Cha Cha, jeśli nie - lepiej posłuży Ci Desire C.

@Chicken - uprzedziłeś mnie. Jednak nie wiem, czy wiesz, ale wszystkie te 3 (Explorer, Wildfire S, Desire C) mają Snapdragona... x) Konkretnie MSM7227A, i MSM7227 w wypadku Wildfire. Przy zrootowaniu telefonu tak samo możesz wykręcić i Wildfire - problem jest w stabilności...

W dodatku napisałeś post pod postem, i każdy z nich wnosi... praktycznie nic. Proszę, popraw chociaż ten post-pod-postem, albo któryś z nich wyleci w koszu ;<