PDA

Zobacz pełną wersję : [Dead] HTC Sensation



Sopelek99
16.09.12, 17:05
Witam, otóż mam taki problem, pytanie. Może ktoś jest w stanie coś na ten temat powiedzieć, ponieważ na prawdę wiele już szukałem próbowałem i wciąż cegła.

Mianowicie sprawa wygląda tak, że pewnego razu jak zadzwonił do mnie telefon, normalnie odebrałem, przeprowadziłem rozmowę, po czym jak chciałem się rozłączyć, dotyk przestał reagować(bądź zawiesił się telefon), po próbie restartu z telefonu zrobiła się dosłownie cegła, nie reaguje ani pod usb, ani pod ładowarką, nie budzi go włącznik, totalny trup. Czy ma ktoś może jakieś propozycje co mógłbym spróbować uczynić, niestety oddanie go na gwarancję odpada.

Vinrael
16.09.12, 17:36
Próbowałeś uruchomić w trybie bootloadera?

Sopelek99
16.09.12, 17:37
A możesz mi powiedzieć, tak krok po kroku jak odpalić go w tym telefonie?

Vinrael
16.09.12, 18:18
Bodajże klawisz głośności + przycisk włączania telefonu? ;S

Sopelek99
16.09.12, 19:21
W takim razie tego co próbowałeś (Resetu do ustawień fabrycznych), próbowałem, z wyjętą baterią, z włożoną, z podpiętym telefonem do komputera, z odpiętym od komputera. Zero oznak życia.

Vinrael
16.09.12, 20:01
Nie mówię tutaj o resecie ustawień fabrycznych... Jednak nie widzę innej opcji jak oddanie telefonu do naprawy ;/

Smogg
17.09.12, 09:45
Skoro nie reaguje nawet na włącznik, to jak ma wejść do bootloadera? ;)
Stawiam na płytę główną do wymiany... a tym raczej powinien zająć się serwis, kasując za usługę (skoro nie masz na niego gwarancji?) równowartość 2/3 używanego Sensation w stanie idealnym...