PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana romu na jezyk niemiecki



nowicjusz
18.09.12, 21:51
witajcie tak jak w tytule.nie bardzo sie znam na tych rzeczach i przypadkiem wpadle na to forum ktore jest swietne wiec na pewno znajdzie ktos kto bedzie mi mogl pomoc.
czyli tak: mam htc (wedlug googla to a333 buzz) z jezykiem polskim i mam mozliwosc puscic go w rajchu ale oczywiscie musie miec polskie menu.mam do niego kabe itd jak to zrobic ? pieknie z gory dziekuje i pozdrawiam:p

Vinrael
18.09.12, 22:14
Po pierwsze, to napisałeś ten post z tyloma błędami, że nikt nie będzie Ci w stanie pomóc... ;S
Po drugie: HTC Buzz czy HTC A333 (Wildfire)?

MatrixSTR
18.09.12, 22:40
Buzz i Wildfire to ten sam telefon :P
A co języka to wchodzisz w opcję, następnie ustawienia klawiatury i tam powinieneś mieć opcje zmiany języka.

Vinrael
18.09.12, 22:55
http://www.umnet.com/pic/mobile/HTC/HTC-Buzz.jpg
Ja przez to rozumiem buzz ;) a Wildfire to Wildfire, nvm...
Dobra, rozumiem ;o
Ustawienia -> Język i klawiatura -> Wybierz język -> German (Deutschland)

KurczaQ
18.09.12, 23:36
Buzz a333 to wildfire, ustawienia lokalizacji - polska.
Ustawienia klawiatury - Polski
Reset i wsio w naszym języku :)


Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

Vinrael
19.09.12, 00:04
Kurczak, nawet w temacie pisze 'na język niemiecki' a nie 'z języka niemieckiego'...

KurczaQ
19.09.12, 00:12
Dałem przykład, może nawet ustawić japoński ale właśnie w ten zademonstwany sposób :)



Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

Vinrael
19.09.12, 00:22
Który to podałem post nad Twoim postem. Najpierw czytaj, później nabijaj posty :E

KurczaQ
19.09.12, 07:55
Teraz to zobaczyłem... Przepraszam :)

nowicjusz
19.09.12, 21:27
pieknie dziekuje za odpowiedzi i przepraszam za bledy.nigdy tego nie robilem wiec naprawde jestem zielony.zaraz bede probowal co zdzialam. piekne dzieki

---------- Dodano 20:27 ----------

probowalem to ustawic ale okazuje sie ze w menu nie ma jezyka niemieckiego wiec chyba jednak trzeba by cos wgrac.z gory dziekuje za instrukcje jak to zrobic.pozdrawiam

Vinrael
19.09.12, 21:42
Z tego co pamiętam była apka która umożliwiała ustawienie większej ilości języków... More Locations czy coś takiego?

KurczaQ
19.09.12, 22:20
Z tego co pamiętam była apka która umożliwiała ustawienie większej ilości języków... More Locations czy coś takiego?

Locations2 jednak skasowali to z marketu :/