PDA

Zobacz pełną wersję : Rootowanie



ghost_
26.09.12, 10:06
Witam,

oglądałem filmik z rootowania Marvela na YT.

(HD) How to Root the HTC Wildfire S (GSM) - Cursed4Eva - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=UqCk2NiHTTg)

Wszystko odbywa się przez htcdev.com, gdzie wybieramy romik odpowiadający naszym słuchawkom.

Tyle, że nie widzę tam niczego podobnego do PLUSA. I nie wiem jak sprawdzić czy Telefon jest jakoś na SIMLOCKu itd. itp.

Jak wygląda sprawa z powrotem do niezrootowanego urządzenia jeżeli jakieś sprawy gwarancyjne wynikną ? Ma się to podobnie do HD2 ? Czyli instalowanie stock systemu i po sprawie ?


Czy ktoś obeznany w temacie mógłby pomóc ?

PS: odblokowanie bootloader'a poszło gładko, teraz największe problemy mam z przełączeniem stanu z S-ON na S-OFF ...

Vinrael
26.09.12, 17:17
Nie łatwiej wgrać zrootowany ROM? ;d
Instalowanie stockowego 1.66 z karty przywraca telefon (bootloader też) do stanu fabrycznego.

ghost_
26.09.12, 18:09
Vin ale mowa o Wildfire S, a nie HD2 :D i pytałem czy właśnie z WFS podobnie postępuje ...

Vinrael
26.09.12, 18:40
FML jestem ślepy x)

ghost_
26.09.12, 20:18
Vin a może wiesz jak to jest z WFS ? :D Bo Od godziny 9 próbuje go złamać i jedyne co mi się udało to obejrzeć sporą liczbę tutoriali na YT + parę sensownych tematów na XDA i dalej utwierdzam się w przekonaniu, że jedynie XTC Clip mi pozostaje ... bo jak na razie to tylko bootloader rozczaskany mam :D

ghost_
01.10.12, 16:26
Czy wie ktoś czy zainstalowanie stock romu automatycznie unrootuje urządzenie ?

KurczaQ
01.10.12, 16:44
Tak, ROOT to modyfikacja w ROMie nie Bootloaderze więc wgranie stock romu przywróci go do stanu z fabryki ;)