PDA

Zobacz pełną wersję : prywatność



marcink
27.09.12, 11:20
Witam wszystkich forumowiczów serdecznie.
Mam pytanie czy jest możliwość w htc wildfire s zablokować dostęp do zdjęć czy filmów zrobionych telefonem jakimś hasłem? (wykluczyć możliwość przeglądania osobom "nie uprawnionym" że tak powiem:) . Na przykład czy możliwe jest żeby przed wejściem w galerię trzeba było podać jakieś hasło , czy może można utworzyć jakiś folder i dopiero jego zahaślić?
Bardzo dziękuje za pomoc

Pozdrawiam
Marcin

MatrixSTR
27.09.12, 12:59
Są aplikacje do blokowania innych aplikacji hasłem, np. Smart App Protector. Również antywirusy mają możliwość blokowania np. AVG

marcink
27.09.12, 13:52
A mógł bym prosić tak kawa na ławę :) , krok po kroku co mam robić. Proszę o dokładne instrukje , bo jestem kompletnym laikiem jeżeli chodzi o elektronikę a bardzo zależy mi żebym mógł mieć galerię zablokowaną dla obcych.

KurczaQ
28.09.12, 07:50
Co do zdjęć i filmów- Miui galery to umożliwia, pliki (w tym poprzednie) także może ukrywać ES File Menager.
Pozdro :E

marcink
28.09.12, 11:59
Odp: prywatność
"Co do zdjęć i filmów- Miui galery to umożliwia, pliki (w tym poprzednie) także może ukrywać ES File Menager.
Pozdro "

Są to jakieś aplikacje do sciągnięcia na telefon ?
Prosił bym coś więcej na ten temat a najlepiej opis co zrobić żeby mieć to na telefonie.
Z góry bardzo dziękuję :]:]:]

Vinrael
28.09.12, 15:45
Czy tak trudno jest wejść w Google Play i po prostu wpisać ES File Manager? Później wybieramy, klikamy 'pobierz' i voila! Mamy bardzo przydatną aplikację.

marcink
28.09.12, 19:06
No pewnie nie dla kogoś kto wie o co chodzi. Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

KurczaQ
28.09.12, 21:43
Android skupia się na aplikacjach Google a głównie na takim cudzie jak Google Play, do zamknięcia. :E