PDA

Zobacz pełną wersję : LEO HD2 padł i nie działa i działać nie chce, oj nie :(



Caicek0
28.09.12, 18:34
Cześć, dawno temu wgrałem sobie rom androida, później zów windowsa i znow androida no i chciałem teraz wgrać mu windowsa ponieważ sprzedaję telefon.
Sprawa wygląda tak, że ściągnąłem ROM ktory niby powinien sie instalowac z SD, instalowal sie wyskoczył jakis błąd i dupa, znalazłem dziś ROM 1.66 z Waszego bloga ale niestety pouruchomieniu pliku nbh na telefonie jest biale tlo i niebieski napis LOADING... i nic sie nie dzieje, jakies pomysły?

KurczaQ
28.09.12, 21:45
Po pierwsze, albo ty użyjesz słownika albo ja go użyje na tobie... po drugie, problem z radiem, wgraj najnowsze radio i wykonaj Task29 by następnie wgrać rom z Windows Mobile 6.5.5 :E
Powodzenia i jeszcze raz, ogarnij słownik.

Caicek0
28.09.12, 21:50
kolego dzięki za wykrycie problemu, zaraz to ogarnę, napisz mi na jakich słowach mam użyć słownika bo nie wiem, gdzie zrobiłem błąd :) Albo ja jestem nienormalny albo ty masz jakąśfobię?

MatrixSTR
28.09.12, 23:35
Pewnie chodziło o jakieś literówki, problem z tym że KurczaQ czasem pisze jeszcze gorzej :E

A co do problemu, to wykrywa Ci telefon po podpięciu pod kompa?

KurczaQ
29.09.12, 15:20
Chodzi mi o literówki i słownik wbudowany w Firefox/Chrome a co do Matrixa- wiem wiem :E

Caicek0
07.10.12, 16:44
Cześć, miałem kłopoty z netem. Niestety ale komp średnio widzi tel, moge go podłączyć, zaczyna robić sie task29 ale telefon stoi na napisie HTC i 0% ( dodam, że telefon nie jest rozpoznawany przez active sync - w ogole go nie widzi ) po kilku minutach wychodzi błąd proponuje error recovery mode, włączam to i jest to samo czyli stoi na obrazku HTC i 0%, pozniej wyskakuje update error 262...

KurczaQ
08.10.12, 08:18
Pobierz htc sync i daj się sparować gdy włączony będzie w bootloaderze.
Po tym wszystko poleci ślicznie i płynnie

Wysyłane z mojego N70 DUAL CORE za pomocą Tapatalk 2

Caicek0
03.12.12, 20:02
Niestety nie miałem neta przez miesiąć, tel nadal nie działa, HTC SYNC go nie widzi...

Caicek0
05.12.12, 00:18
Jakieś pomysły?

KurczaQ
05.12.12, 17:57
1. Skasuj wszystko na kompie co kojarzy się z HTC poza HD2Toolkit
2. Resetuj komputer
3. Podłącz telefon w trybie bootloader i w menadżerze urządzeń kliknij automatyczną aktualizację sterowników
4. Wgraj

:E

Caicek0
06.12.12, 19:33
Dzięki za pomoc KurczaQ ale to jednak nie było to
błąd przy task29:
KOD: ERROR [262] -> Błąd uaktualnienia (Update error)
Problem pojawia się gdy z pewnych przyczyn w trakcie uaktualniania nastąpi przerwa w komunikacji urządzenie <-> PC.
Rozwiązanie: Zresetować PC i urządzenie. Ponownie uruchomić RUU. ( ROZWIĄZANIE NIE DZIAŁAŁO )

Pomyślałem aby wrzucić soft wyskoczył błąd:
KOD: ERROR 294 -> Niepoprawny identyfikator producenta (Invalid vendor id)

Dopiero dziś zobaczyłem, że jest to inny błąd ( 294 ) wszedłem na XDA Developers i dowiedziałem się, że tel po prostu widzi, że nie jest to soft operatora, później było juz z górki to znaczy wgranie HSPL, zrobienie TASK, no i w końcu wgranie nieszczęsnego windowsa.

Teraz szukam czystego win + spolszczenie bo już pobrałem dwa i oba są jakiś zagranicznych sieci :( (teraz mam branda z T-mobile xD )

Pozdrawiam