PDA

Zobacz pełną wersję : ekran konfiguracji w HTC Touch pro2



vell Tomassi
29.09.12, 07:59
Witam ,mam jak się może okazać błachy problem, ale niestety nie wiem jak sobie z nim poradzić ,a mianowicie padł mi dotyk w HTC Touch pro2 ,zrobiłem hard reset bo myślałem że to coś pomoże niestety nie pomogło,w tej chwili podczas uruchamiania telefonu mam ekran konfiguracji za pomocą dotyku i w żaden sposób nie mogę tego ominąć aby przejść do ekranu głównego.Może ktoś zna sposób aby to ominąć lub wykonać tę konfigurację bez używania dotyku ,dodam że telefon śmiga na Windows Mobile 6.5. Dzięki za pomoc

KurczaQ
29.09.12, 15:18
Niestety poległeś na polu bitwy- musisz naprawić dotyk ;)

vell Tomassi
29.09.12, 19:04
Niestety poległeś na polu bitwy- musisz naprawić dotyk ;)

W pewnym momencie podczas wykonywania połączenia nacisnąłem dwa przyciski naraz ,niestety nie wiem jakie ale przez moment wyswietlił mi się ekran główny, potem jednak wrócił do stanu wyjscowego i znów porażka

KurczaQ
29.09.12, 19:58
klawisz Windows może (o ile jest), na prawdę nie wiem- nie miałem nigdy Pro2 ;)

vell Tomassi
07.10.12, 11:08
klawisz Windows może (o ile jest), na prawdę nie wiem- nie miałem nigdy Pro2 ;)

Dzielnie walczyłem i wywalczyłem,jest sposób na ominięcie ekranu konfiguracji bez sprawnego dotyku może komuś się przyda ,a mianowicie : Uruchamiamy telefon,wysuwamy klawiaturę,włączamy tryb tzw "samolotowy" ,następnie na pierwszej planszy strzałka w górę enter, automatycznie ukazuję się ostatnia plansza konfiguracji telefonu i znów sztrzałka w górę i enter i mamy konfigurację z głowy.Pozdrawiam