PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z aplikacjami



NoMadeInChina
30.09.12, 13:47
Witam, zaraz mnie trafi. Miałam zainstalowanych na hd2 sporo aplikacji, żeby zaoszczędzić miejsca przeniosłam je na kartę i wszystko byłoby pięknie gdyby nie fakt, że po podłączeniu telefonu do komputera w trybie usb szlag trafił te wszystkie aplikacje. Teoretycznie na karcie są, jako niezainstalowane chyba. Co ja mam z tym zrobić? Instalować wszystko od nowa? Pewnie coś zrobiłam źle. Uświadomcie mnie proszę.

KurczaQ
30.09.12, 14:59
Jaki System?

NoMadeInChina
30.09.12, 15:14
Android 4.0.4 CM9

KurczaQ
30.09.12, 20:16
1. Stwórz w CWM partycję EXT
2. Wgraj na nowo ROM - skoro aplikacje znikają to i tak ci na wiele się nie zda...
3. Wgraj Link2SD
4. Wgrywaj aplikacje i migruj je na SD-EXT, miejsca będzie w bród :)

MatrixSTR
30.09.12, 22:12
KurczaQ pytała co się z nimi stało, a nie jak zrobić SD-EXT

Prawdopodobnie usunęłaś lub przeniosłaś gdzieś folder .android_secure, zobacz czy nie masz kopii na kompie i wgraj z powrotem. Jeśli go nie masz to już nic nie zrobisz :(

KurczaQ
30.09.12, 22:55
Chodzi mi o coś innego ona miała aplikacje od razu na SD bez EXT a wiesz sam ze wystarczy zapchac miejsce lub skasować folder który wymieniłes i występuje tryb ducha aplikacji o którym ona mowi-niech zrobi ext i będzie spokój ;)

Wysyłane z mojego HTC HD2 za pomocą Tapatalk 2

MatrixSTR
01.10.12, 18:15
Tylko Link2SD to nie jest też najlepsze wyjście. Samo z siebie potrafi się zepsuć i po aplikacjach. Dlatego lepiej już pozostać przy normalnym przenoszeniu aplikacji, lub wgrać skrypt Data2Ext.

KurczaQ
01.10.12, 18:22
Wiesz, w sumie nigdy mi nie nawalił Link2SD ale ja polecam to od siebie- ty możesz co innego ;)