PDA

Zobacz pełną wersję : blokada



lasiv430
04.10.12, 20:00
Instalowałem certyfikat do eduroma. Pojawił się komunikat że muszę to jakość zabezpieczyć miałem do wyboru: pin, hasło i coś tam. Nie pamiętam co wybrałem, ale wpisałem 1234 i teraz za każdym razem jak włączę ekran muszę to dziadostwo wpisywać. Przeszukałem całe ustawienia i nie mogę tego wyłączyć. Mam android nexus 4.1

KurczaQ
04.10.12, 20:01
Reinstaluj rom- jednak sama opcja jest w lokalizacji Ustawienia->zabespieczenia/blokada-> rodzaj blokady-> brak

lasiv430
04.10.12, 20:59
U mnie to jest w ekran blokady-> zabezpieczenia ekranu. Niestety nie widzę możliwości wyłączenia tego... Przez ta pierdołę nie chce mi się wgrywać od nowa romu

zabezpieczenia ekranu------------
blokada ekranu(mogę jedynie ustawić nowy pin)
blokuj automatycznie(maksymalnie mogę opóźnić do 30min)
blokada przyciskiem zasilnia
wibracje przy dotknięciu(???)
pokaż widżety przed odblokowaniem
dodatkowe ustawienia---------------
przcisk menu
szybkie blokowanie

---------- Dodano 20:54 ----------

no lock pomaga

---------- Dodano 20:59 ----------

Nie do końca działa. Macie pomysł?

KurczaQ
04.10.12, 22:32
Wgraj Rom ale nie rób Wipe- Blokada zniknie a aplikacje i konta zostaną nienaruszone ;)

MatrixSTR
04.10.12, 23:07
Nie zniknie bez wipe'a bo takie ustawienia nie zmieniają nic w samym systemie.

kasier
04.10.12, 23:18
U mnie działa jak zaznacze w wyżej wymienionych ustawieniach brak, inne wyjście to też usunięcie siesi edurom. Następnym razem jak zapyta się o ustawienie tego pinu, hasła itd. po prostu cofnij do poprzedniego ekranu, sieć będzie zapamiętana i nie będzie trzeba nic podawać a także już więcej nie będzie się upominać, sprawdzone przeze mnie na sieci edurom polibuda gliwice

kasier
24.10.12, 13:49
Mały update wchodzisz w ustawienia>zabezpieczenia>blokada ekranu i zaznaczam brak, i koniec z pytaniem o haslo

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2