PDA

Zobacz pełną wersję : HTC płyta główna



Pitbull33310
06.10.12, 20:02
Witam kupiłem w tej aukcji:
ŚWIETNY HTC DESIRE Z + 4GB (2646104770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/swietny-htc-desire-z-4gb-i2646104770.html?source=oo)

ten telefon. Kiedy przyszedł na karcie gwarancyjnej było napisane że była zmieniana płyta główna. Oczywiście przez ludzi z gwarancji w playu. Dodatkowo nie było o tym wzmianki w opisie.
Nie wiem co mam o tym myśleć bo spodziewałem się czystej gwarancji i 100% bez wad a on wcześniej według osoby sprzedającej wyłączał się często. Nie wiem czy telefon oddać i chcieć zwrotu pieniędzy czy zostawić go.
Telefon z tego co widzę jest sprawny, testowałem go dzisiaj i działa bez zarzutu. Resztę odkryję jak się głębiej przyjrzę. Mam czas bo nie minęło 2 tygodnie od kupna tylko 8 dni od kupna, mam go od dziś. Co zrobić?

Na innym forum podpowiadają żeby mu się głębiej przyjrzeć, gdyby miał problemy tzn się wyłączał to żebym go zwrócił.
Pytam was bo jesteście na pewno obcykani w tej marce.

Vinrael
06.10.12, 20:04
Jeśli była wymieniana płyta główna na gwarancji, raczej nie masz czego się bać.

Pitbull33310
06.10.12, 20:07
No właśnie nie wiem. Wszystko co teraz sprawdziłem w telefonie jest ok, sprzedawca też mnie zapewnia.

kasier
06.10.12, 22:44
Wymiana płyty głównej to prawie nowy telefon więc raczej nie masz się co bać

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2