PDA

Zobacz pełną wersję : Zepsuty HTC 7 Mozart-gwarancja



kosku
10.10.12, 22:49
Witam. Problem polega na tym, że po prostu z dnia na dzień telefon przestał działać. HTC nie działa, nie da się go włączyć. Dioda od ładowania nie reaguje. Z telefonem nie było nic robione.
Był zalany na początku sierpnia br. ale po dniowym wysuszeniu telefonu wszystko działało do dziś (po wyświetlaczu trochę widać, że był zalany). Miałem wgranego nieoryginalnego, tzn wersje całkowicie odblokowaną. Teraz moje pytanie brzmi, czy da radę go jakoś samemu odratować? Czy jeśli mam gwarancję to są jakieś szanse, że zrobią to wszystko w ramach gwarancji?

MatrixSTR
11.10.12, 14:48
Zalane telefony czasem tak mają. Po wysuszeniu chodzą dobrze, a potem nagle z dnia na dzień padają.
Na naprawę gwarancyjną nie masz szans, od razu zobaczą że zalany i odeślą z powrotem.
A wymiana płyty na własny koszt to 300-700 zł, w zależności od telefonu.
Jedyne wyjścia to albo sprzedać na części, albo znaleźć gdzieś płytę główną lub rozwalony telefon na Allegro.

KurczaQ
11.10.12, 16:35
W sumie na częściach możesz wyjść lepiej jak na całym telefonie, i przy odrobinie samozaparcia i talentu do reklamy zarobisz na częściach na nowego Mozarta :E
W sumie jeżeli kupiłbyś płytę główną od jakiegoś rozwalonego Mozarta to w dowolnym serwisie GSM za 30 zyla ci to przełożą :)