PDA

Zobacz pełną wersję : mam problem ze zmiana jezyka w owym programie:(



luki907
22.10.12, 17:43
dokladnie to sciagnolem ten program S2u2 2.43 ? Slide to Unlock | HTC HD2 Blog (http://hd2blog.pl/2010/09/s2u2-2-43-slide-to-unlock/) i jest po angielsku a napisane jest ze powinien byc po polsku, chcialbym troche pozmieniac wizerunek swojego fona. wiec jak ktos moze niech pomoze. chcialbym dodawac jeszcze swoje zdjecia w blokadzie i wyeliminowac te wszystki zbedne rzeczy z pulpitu htc bo mnnie irytuja

KurczaQ
23.10.12, 17:34
Jak dla mnie nie warto grzebać się w Windows Mobile ale jeżeli lubisz już modyfikować tą platformę poszukaj na Chomiku- pliki gdzieś być muszą :)
Co do zdjęć- nie pamiętam co było z S2U2 a co do pulpitu HTC- to jest nie zmienialna forma - na Androidzie to co innego, tak więc musi być taka lub wcale- alternatywy które są po prostu brzydkie.

kasier
23.10.12, 18:31
Otóż są różne nakładki gdzie możesz pulpit na wm modyfikować niestety musisz sam poszukać tytułów bo już nie pamiętam, ale sam ustawiasz ilość i rodzaj elementów, ale jeżeli naprawdę chcesz mieć jeszcze większą kontrolę to faktycznie pomyśl nad przejściem z wm na androida

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

KurczaQ
23.10.12, 20:23
Jest piękny i prosty poradnik jak to zrobić łopatologicznie i z obrazkami- więc czemu tego nie zrobić? :)

Vinrael
24.10.12, 18:35
Cookie's Home Tab - Z tego co pamiętam, to w ROMie ArturN (pozdrawiam, jeśli jeszcze odwiedza forum, robiłeś genialne ROMy WM ;)) działało wszystko sprawnie, pełna indywidualizacja ekranów, po polsku i ogólnie rzecz biorąc miód.

luki907
28.10.12, 13:35
KurczaQ to prosze o link jak mozesz. koledzy wiem ze to nie ten temat co zaczołem ale mam problem z moim htc poniewaz ekran czasem ma takie wachania znaczy kilka razy dziennie intak dziwnie skacze gora dol jak chce sie przesunac sówak, i np jak chce go odblokowac to nie moge musze go kilka razy zablokowac wylacznikiem i dopiero zalapie i tez przy pisaniu smsa wciska przyciski tych co nie chce czy to dotyk siadl??;( prosze o odpowiedz wiem ze to nie ten temat ale pomocy

Vinrael
28.10.12, 13:52
Już pomijając jakieś banalne błędy ortograficzne, nieużywanie polskich znaków. Zacytuję sygnaturkę Smogga. Punctuation is the difference between helping your uncle, Jack, off his horse, and helping your uncle jack off his horse. Gdybyś mógł pisać z interpunkcją było by o niebo lepiej... Zrozumieć ten tekst, nie mówiąc już o tym że bolą oczy. To tak odnośnie grammar nazi.
Już pomijając ten wątek - spróbuj przeczyścić wyświetlacz na czysto, najlepiej przemyj izopropanolem technicznym wysokiej czystości (Kontakt IPA etc.) - jeśli to nie pomoże, to siada Ci dotyk.
Na dodatek S2U2 to tylko dodatkowe ekrany odblokowywania i zmieniony wygląd odbierania telefonów... Dlatego lepsze jest cHT - większe możliwości personalizacji, więcej funkcji, płynniejsza praca. Da się wtedy też zmienić zegar, widgety, ekrany, liczbę skrótów etc.

KurczaQ
28.10.12, 14:01
KurczaQ to prosze o link jak mozesz. koledzy wiem ze to nie ten temat co zaczołem ale mam problem z moim htc poniewaz ekran czasem ma takie wachania znaczy kilka razy dziennie intak dziwnie skacze gora dol jak chce sie przesunac sówak, i np jak chce go odblokowac to nie moge musze go kilka razy zablokowac wylacznikiem i dopiero zalapie i tez przy pisaniu smsa wciska przyciski tych co nie chce czy to dotyk siadl??;( prosze o odpowiedz wiem ze to nie ten temat ale pomocy

No proszę, Dział HD2, Android i FAQ

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

Vinrael
28.10.12, 14:07
Że co Kurzak? ;S To jest dział HD2 -> pomoc/pytania
...

KurczaQ
28.10.12, 15:30
Że co Kurzak? ;S To jest dział HD2 -> pomoc/pytania
...

Pisałem z telefonu a nie pamiętam no ale można przecież poszukać co nie? :E

luki907
28.10.12, 23:55
Ok sorry pisałem na szybkiego, a powiem jeszcze tak wywaliłem kartę pamięci i chyba jest ok, może być taka opcja że był jakiś wirus na karcie i dlatego tak telefon wariował??

KurczaQ
29.10.12, 06:52
Nie, Android to Linux więc wirusy z Windowsa mu nie szkodzą :)
Musisz więc mieć jakiś problem fizyczny o ile wgrywanie według mojego poradnika nie działa

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

luki907
01.11.12, 14:26
Ale ja mam WM nie Android kolego:) wiec jest taka możliwosc?