PDA

Zobacz pełną wersję : windows 6.5 i spolszczenie



kuba71
22.10.12, 23:15
Witam,
mam htc hd2 z następującym PN: 99HJY005-02
Chcę zainstalować windows 6.5 i spolszczenie. Samemu zainstalowałem system, ale nie wchodzi mi spolszczenie. Pewnie dla tego, że instalowałem wersje nie pod mój egzemplarz. Gdzie mogę dostać odpowiedni pod mój telefon system i spolszczenie? Jestem zielony w tych kwestiach. Pozdrawiam.

KurczaQ
23.10.12, 18:31
Na forum możesz dostać ROM i spolszczenie, wystarczy poszukać w dziale Download :E

kasier
23.10.12, 19:34
Jak dobrze pamiętam to stock w języku polskim jest tylko przy odpowiednim pn, jeżeli twoje pn jest inne to pozostaje Ci android lub wm jakiegoś kucharza

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

kuba71
23.10.12, 23:25
Najlepsze jest to, że w tym htc już był wgrany windows 6.5 i do wyboru było wiele języków po hard resecie, w tym polski. Po prostu wgrałem windows 6.5 jeszcze raz, bo chciałem coś zweryfikować. Generalnie sprawa wygląda tak, że szukam wersji pod mój egzemplarz, ale znaleźć nie mogę :P

Vinrael
24.10.12, 19:36
Wgraj po prostu jakiegoś custom ROMa WM od ArturN bądź Androida WWE, ustaw polski i voila ;)

kuba71
25.10.12, 19:41
Wszystko ładnie pięknie tylko tak. Co to custom rom ;P ? Chcę mieć windows ponieważ myślę ze wgranie androida nie jest takie proste i nie chcę się w to bawić sam. Jeśli ten custom rom moge wgrać tak samo jak oryginalny system WM pod htc hd2, czyli podłączam telefon klikam dalej i czekam, to chętnie to zrobię. Podeślesz mi jakiś link do pobrania tego systemu?

Vinrael
25.10.12, 21:12
Jest opcja wyszukaj. Sorry, że tak Cię odsyłam, ale wystarczy poszukać - wszystko jest na tym forum. Jeśli jesteś jeszcze większym leniem polecam hd2blog ;) Co prawda dawno nie aktualizowany, ale rzeczy w nim umieszczone są nadal aktualne.
Wgranie Androida natomiast jest dość proste - wystarczy podążać za poradnikiem Kurczaczka, i wszystko pójdzie dobrze.

kuba71
26.10.12, 03:08
ok to zróbmy tak ;)
mam już rom który chce wgrać:
FireStorm Mod WM23152 by ArturN [10.01.2011] | HTC HD2 Blog (http://hd2blog.pl/2011/01/firestorm-mod-wm23152-by-arturn/#more-1018)
co muszę zrobić przed wgraniem go na telefon? jakiś task29, hard reset? co i jak?
co to jest radio i hspl ?? jak sprawdzić jakie mam?
pozdrawiam i dzięki za dotychczasową pomoc!

Vinrael
26.10.12, 15:22
Ponownie, wszystko jest na blogu... Jednak mam trochę więcej czasu dzisiaj, więc kulturalnie odpiszę - jednak na następny raz proszę Cię, przejrzyj najpierw forum i bloga, bo nie każdy może mieć tyle cierpliwości, co ja ;d
FAQ aktualizacja Romu oraz Radia przez HardSPL | HTC HD2 Blog (http://hd2blog.pl/2010/06/faq-aktualizacja-romu-oraz-radia-hardspl/) <-Tutaj masz ładnie opisane, jak wgrać customowy ROM, tylko nie ściągaj HSPL z tej strony, tylko z tej:HSPL4 wydane | HTC HD2 Blog (http://hd2blog.pl/2011/02/hspl4-wydane/).
Jest to nowsza wersja programu HSPL, dzięki której nie musisz zwracać uwagi na to, jaką wersję SPL na telefonie miałeś wcześniej.
Jeszcze ProTip: Podczas instalacji HSPL na telefon, na monitorze wyskoczy Ci menu, z którego będziesz mógł sobie wybrać wersję HSPL instalowanego na telefon. Wybierz 2.08, pomoże Ci to w ewentualnej późniejszej przesiadce na dużo bardziej nowoczesnego, i co ważniejsze dalej developowanego Androida.

kuba71
27.10.12, 02:26
oke, dzięki wielkie!
wszystko poczytałem, pościągałem potrzebne pliki i jutro się za to biorę ;)
powiedz mi jeszcze ten task29 jest konieczny czy mogę to odpuścić?

KurczaQ
27.10.12, 02:42
Możesz go odpuścić gdyż wgrywanie romu skazuje wszystkie pliki które były na urządzeniu i jego Nand

Wysyłane z mojego HTC HD2 X with Beats Audio za pomocą Tapatalk 2