PDA

Zobacz pełną wersję : Sensation czy jakas inna zabawka?



Danicen
26.10.12, 18:01
Witam !

Obecnie jestem użytkownikiem Samsunga I8000, szerzej znanego jako Omnia II no i powiem że nie jestem zadowolony Będę się przesiadać z Windows Phone (który dla mnie jest za przeproszeniem totalną pomyłką) i niewiele znam się na androidach. ;D

Chciałbym sobie kupić jakiegoś HTC - koniecznie na androidzie Myślałem nad Sensation, ale niemożliwe jest dostanie go przy podpisywaniu umowy z żadną siecią. Dostałem za to do ręki HTC Desire X, ale no nie będę ukrywać że niezbyt się znam, wiem tylko że ma słabszego procka

Myślałem również nad HTC One V, ale on też jest troszke gorszy. Moglibyście podać mi opinie na temat różnicy między Sensation a Desire X? Ewentualnie jakieś inne modele zaproponować? :)

KurczaQ
26.10.12, 18:37
Przechodzisz z Windows Mobile mój drogi, według mnie warto kupić Sensation, Motorole Atrix 2 lub One S

Wysyłane z mojego HTC One X with Beats Audio za pomocą Tapatalk 2

Danicen
27.10.12, 19:57
Faktycznie, Windows Mobile, mea culpa ;)

A może jakaś szersza opinia? :)

Vinrael
27.10.12, 20:18
Już nawet Desire jest całkiem słodziutki.

KurczaQ
27.10.12, 21:05
Ale stary, i lepiej już kupić DHD albo One V niż HD2 czy Desire /evo 4g.
Sensation powinien cię zadowolić :)

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

Vinrael
27.10.12, 21:19
Kurczak, nie każdy chce wydawać jakieś masakryczne pieniądze na telefon... Z resztą, kumpel kupił Desire za 300PLN, praktycznie jak nowy, i muszę przyznać że jest naprawdę bardzo dobry. Desire już może w zupełności wystarczyć wielu ludziom, nie wszyscy potrzebują Tegry III czy Kraita...

Wniosek - wszystko mocniejsze od Desire (z Desire włącznie) będzie wystarczająco dobre przy normalnym użytkowaniu.

KurczaQ
27.10.12, 21:51
No tu masz rację bo nawet ja wgrałem sobie ROM z Sense 3.5 i chodzi świetny :) zależy wszystko od romu no ale S1 to podstawa

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

Louis
28.10.12, 17:26
Bierz Sensation.
Ja za jakieś 10-14 będę swoją sprzedawał

Danicen
30.10.12, 21:10
A jeśli już miałbym brać coś z mocniejszych modeli to co poradzicie? :) Oprócz One X bo kurcze, on jest za duży dla mnie :)

KurczaQ
02.11.12, 12:39
One S jest bardzo fajnym modelem, a jeżeli patrzysz także na Windows Phone 8 to 4X będzie fajnym wyborem :)

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego