PDA

Zobacz pełną wersję : Po zmianie czasu smsy o nieprawidłowej godzinie



transsmit
29.10.12, 11:11
Witam!

W tym roku pojawił mi po raz pierwszy problem ze zmianą czasu w moim HD2. Zawsze czas zmieniał się sam automatycznie, tym razem to nie nastąpiło, więc zmieniłem go ręcznie i byłem zadowolony. Jednak okazało się, że smsy, które do mnie dochodzą, są opatrzone godziną o jedną do przodu. Czas na telefonie jest dobry, połączenia też są o prawidłowej godzinie wyświetlane, problem tylko z smsami. Czy ktoś może wie jak uczynić by smsy miały normalną godzinę i nie przychodziły do mnie z przyszłości?:) Od razu mówię, że nie wiem jaki mam ROM, ale to nie jego problem, ponieważ zawsze było wszystko ok.

Z góry dziękuję za pomoc;)

Vinrael
29.10.12, 15:19
Jeśli tylko Ty masz odpowiednią godzinę, to znaczy że Twój korespondent ma prawdopodobnie złą. Dlatego SMSy są wyświetlane w ten sposób.

kasier
29.10.12, 16:18
A ja jednak zapytam mówimy o androidzie czy wm? Bo jeśli chodzi o wm to też tak kiedyś miałem i ewentualnie postaram się przypomnieć sobie jak trzeba było to rozwiązać

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

transsmit
29.10.12, 17:04
WM zapomniałem dodać;) wątpię żeby wszystkie osoby do mnie piszące miały złą godzinę;)

kasier
29.10.12, 17:38
No to w takim razie problem jest mi znany i gdzieś w ustawieniach trzeba było coś zmienić i jak sobie przypomnę jak to było to napiszę

Wysyłane z mojego HTC EVO 3D X515m za pomocą Tapatalk 2

transsmit
29.10.12, 17:42
Bardzo byłbym wdzięczny:) Szukałem, próbowałem i nic nie zadziałało...

EDIT: Kasier przypomniałeś sobie może?:) A może ktoś jeszcze wie co można zrobić? Już mam dosyć smsów z przyszłości;/