PDA

Zobacz pełną wersję : Czy opłacało mi się kupić



nike166
03.11.12, 15:12
Witam,

Dziś zakupiłem DHD z aukcji DESIRE HD ideał, gwarancja,komplet+gratisy, WAW (2751085600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/show_item.php?item=2751085600) powiedźcie mi czy się opłacało i czy wiecie może co zostało wymienione w serwisie patrząc na tą kartkę w galerii bo te części mi nic nie mówią bo się nie znam. Z tego co się dowiedziałem to w tel źle działał przycisk przygłaszania i tylna klapka obudowy miała luzy i to zostało wymienione.

Dzięki za odp

KurczaQ
03.11.12, 17:04
Powiem ci tak, został naprawiony :)
Było uszkodzone, jest zrobione i to lepiej więc w czym tkwi problem? Telefon ma swój wiek ale było warto :)

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

nike166
03.11.12, 18:06
No właśnie tylko wiek telefonu to już ponad 1.5 roku czy z biegiem czasu coś się w nim zużywa w sensie dotyk ? Bo obudowa wiadomo ale coś jeszcze? Żeby nie było, że go odbiorę i będę miał z nim problemy :)

KurczaQ
03.11.12, 19:55
Mam HD2 który ma już trzy lata i chodzi świetnie :)

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

Vinrael
03.11.12, 22:39
Z tego co widać po zdjęciu, to nawet obudowa została praktycznie cała wymieniona...

nike166
03.11.12, 23:07
Po rozmowie ze sprzedawcą telefon trafił na gwarancję dlatego, że nie słabo działał przycisk głośności telefonu oraz klapka czy coś (nie zrozumiałem do końca) było dość luźno. Wszystko zostało naprawione i wgrane nowe oprogramowanie. Czyli z wyglądu praktycznie nowy telefon tylko ciekawe jak środek :)

KurczaQ
04.11.12, 09:18
Myślę że skoro był oddany na gwarancje to naprawili wszystkie wykryte niedoskonałości

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego