PDA

Zobacz pełną wersję : Telefon wyłącza się.



P3pE
05.11.12, 11:08
Witam.
Mój telefon sam się wylącza. Telefon działa idealnie, wszystko można robić, instalować itd.. lecz gdy zablokuje telefon, i po kilkunastu minutach/godzinie (różnie) chcę go odblokować telefon jest trupem. Jedenym wyjściem wtedy jest wyjęcie baterii i włożenie jej na nowo.

Dzieje się tak przy każdym romie jaki uda mi się wgrać. Obecnie NexusHD2-JellyBean-CM10_V1.2 na NativeSD, poprzednio instalowałem NANDy, myśląć że mam badblocki zainstalowałem roma na native SD, jednak nic to nie zmieniło.

Bardzo proszę o pomoc.
W czym może być problem? Hardware? :((

KurczaQ
05.11.12, 11:57
Według mnie winą może być kernel i zły profil OverClocku, myślę że dałeś ciut za dużo i po prostu hardware staje dębem z przeciążenia. Zmien ROM lub kernel.

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

MatrixSTR
05.11.12, 16:59
Skoro dzieję się to na kilku ROMach to raczej nie jest to wina kernela.
Telefon się nagrzewa?

KurczaQ
05.11.12, 17:26
Skoro dzieję się to na kilku ROMach to raczej nie jest to wina kernela.
Telefon się nagrzewa?

Widzisz tu jest pytanie, kilka romów ale możliwe że każdy na tym samym kernelu i problem znika, sprawdź jak nie to zmiana hardware czeka.


Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

P3pE
05.11.12, 17:50
Różne romy wgrywałem z różnymi kernelami, przedchwilą znowu wgrałem NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.2?(Android 4.1.2) | Kernel: tytung_jellybean_r1 , znów NAND.. chwile się pobawiłem.. i znów to samo :(

p.s telefon się nie nagrzewa, chyba że pod ładowarką, chyba normalne?

KurczaQ
06.11.12, 07:27
Różne romy wgrywałem z różnymi kernelami, przedchwilą znowu wgrałem NexusHD2-JellyBean-CM10 V1.2?(Android 4.1.2) | Kernel: tytung_jellybean_r1 , znów NAND.. chwile się pobawiłem.. i znów to samo :(

p.s telefon się nie nagrzewa, chyba że pod ładowarką, chyba normalne?


Normalne, co do WiFi -czas na serwis :)

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

P3pE
06.11.12, 12:19
Wifi, czyli to wina WiFi? Nie wiem czemu WiFi, cały czas chodzi prawidłowo..
jeśli serwis, to jaki polecacie na terenie śląska? Najlepiej Gliwice/Żory/Jastrzębie/Pszczyna gdyż w tych miastach często przebywam.

KurczaQ
06.11.12, 14:06
Wifi, czyli to wina WiFi? Nie wiem czemu WiFi, cały czas chodzi prawidłowo..
jeśli serwis, to jaki polecacie na terenie śląska? Najlepiej Gliwice/Żory/Jastrzębie/Pszczyna gdyż w tych miastach często przebywam.

Wifi... Karta sieciowa w leonie :)

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego

P3pE
06.11.12, 14:22
serwis wyjdzie za drogo, wymiana płyty głównej wystarczy? Dał bym rade to zrobić sam? ;p Jak nie to będe musiał pozbyć się tego egzemplarza.. i zakupić sprawny.

KurczaQ
06.11.12, 18:02
Cóż wymiana płyty głównej naprawiła by to i myślę że gdybyś kupił uszkodzonego Leonka z całą płytą główną i przełożenie nie było bu dla ciebie myślę większym problemem :)

Wysyłane za pomocą mojego gołębia pocztowego