PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki system?



Adas
08.11.12, 02:54
Witam jakaś godzinę temu stałem się posiadaczem używanego HD2, z tego co zauważyłem mam do wyboru 3 systemy Android, Windows Mobile i Windows Phone. Który z tych systemów według was jest najlepszy? W zestawie jest karta 4 GB ale pewnie zabraknie mi miejsca czy jest różnica w tym telefonie miedzy zwykłymi kartami microSD a tymi z CLASS 10?

KurczaQ
08.11.12, 08:25
System,polecam sprawdzić kazdy i wybrać a karta,różnica to prędkość obsługi wlotu i wylotu :)

Wysyłane z mojego gołębia pocztowego

Adas
08.11.12, 23:46
Poczytałem trochę i tak jak większość użytkowników zdecyduje się na Androida tylko przeraża mnie ilość modyfikacji, strasznie dużo tego ;) Zależy mi bardzo na tym aby kamera nagrywała w 720p i żeby aparat robił możliwie najlepsze zdjęcia, który Rom wg. was jest najlepszy do tego ?

KurczaQ
09.11.12, 07:19
Poczytałem trochę i tak jak większość użytkowników zdecyduje się na Androida tylko przeraża mnie ilość modyfikacji, strasznie dużo tego ;) Zależy mi bardzo na tym aby kamera nagrywała w 720p i żeby aparat robił możliwie najlepsze zdjęcia, który Rom wg. was jest najlepszy do tego ?

Jedynie MIUI i CyanogenMod 7. Oba oparte o Androida 2.3.7 jednak polecam wgrać Windows Phone 7, jeżeli chodzi o sterowniki świetny, ładny, szybki - Android przy nim to żółw, oraz ma ogromne wsparcie XDA co daje masę aplikacji i modyfikacji :) zobacz co ci sie bardziej podoba :P

Wysłano za pomocą mojego gołębia pocztowego ;)