PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy instalce andka



marcinek118
08.11.12, 13:02
witam, mam hd2 z windowsem 6.5 i bez pl menu. i chce wgrac androida tylko nie wiem. czytalem te poradniki, ale nadal nie wiem dokladnie co i jak. Tzn jakos dal bym rade, tylko nie wiem dokladnie co musze miec aby go wgrac. Pisze tam o jakichs romach, nie ktorzy musza go whrywac niektorzy nie, i teraz ja nie wiem czy musze wgrywac roma a jak tak to jakiego, nastepne to jakies radio :confused: tylko nie wiem w ogole co to jest. najlepiej jak by mi ktos podeslal linki do tych wszystkich potrzebnych romów, radia, i w ogole androida itp. i program jakim to wszystko wgrac. W tych poradnikach jest tak jakos opisane ze nie rozumiem, te słówka itp ;] z gory dzieki

KurczaQ
08.11.12, 17:50
Masz mój wielki i prosty poradnik, uzyj głowy i wyszukiwarki...

Wysyłane z mojego HTC One X with Beats Audio za pomocą Tapatalk 2

marcinek118
08.11.12, 17:58
gdybym sobie poradzil z tym poradnikiem to bym nie pytal.... zreszta. Poszukam pomocy gdzie indziej

KurczaQ
08.11.12, 18:41
Nikt cię nie trzyma jednak prościej być nie może.. czytanie ze zrozumieniem jeszcze nikogo nie zabiło ...

Wysłano za pomocą mojego gołębia pocztowego ;)

marcinek118
08.11.12, 20:21
moze byc o duzo prosciej ;]]]] w kilku zdaniach co pobrac i jak zainstalowac. dokladnie 6 punktow i sobie poradzilem. a nie Twoja nie przejzysta rozpiska na cala strone

KurczaQ
08.11.12, 20:26
To poradnik dla nawet największych idiotow by wgrac to na CLK, nie jedyny ale prosty sposób i skoro na tyle osób jedna nie potrafi go coś świadczy ;)

Wysłano za pomocą mojego gołębia pocztowego ;)

marcinek118
08.11.12, 21:32
widzisz, jak ja nawet nie wiem co to jest to CLK. dlatego pisalem ze nie rozumie tego Twojego poradnika, bo nie siedze w tej dziedzinie i nie znam tych pojęc tj. clk, rom, radio itp.... dlatego chodzilo mi o mniej wiecej krotszy ale bardziej z normalnymi pojeciami. Inna osoba mi jakos wytlumaczyla i jest git.

fyme
27.11.12, 18:49
widzisz, jak ja nawet nie wiem co to jest to CLK. dlatego pisalem ze nie rozumie tego Twojego poradnika, bo nie siedze w tej dziedzinie i nie znam tych pojęc tj. clk, rom, radio itp.... dlatego chodzilo mi o mniej wiecej krotszy ale bardziej z normalnymi pojeciami. Inna osoba mi jakos wytlumaczyla i jest git.

Nie masz pojęcia co to ROM, CLK i tym podobne a wgrywasz sobie gotowany soft? Super :ok:
A później płacz na forum że coś się zjeb... bo się najpierw poczytać nie chce trochę teorii.
Uwielbiam takich cwanaiczków którym wszystko trzeba "najlepiej przez skype'a" dokładnie wyłuszczać.
Totalna ignorancja

KurczaQ
28.11.12, 10:05
Otóż to, naucz się jak każdy kto tu był, jest nie jedna wikipedia XDA która wsio tłumaczy- poczytaj i się bierz bo za każdym razem nie będę ci tłumaczyć ;) dostałeś poradnik- masz używaj, nie rozumiesz? Google It