PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis,jak to zjeść?



KurczaQ
08.11.12, 19:58
Witam, jak wiadomo serwisy potrafią robić niezle przekręty więc w tym temacie prosił bym tylko o opisywanie rzeczy które warto wykonać, zabezpieczyć przed oddanem do serwisu telefonu czy na serwis gwarancyjny czy normalnie za nasze pieniądze ;)

Wysłano za pomocą mojego gołębia pocztowego ;)

wilczur
13.12.12, 20:23
Ja bym zrobil doglebna dokumentacje fotograficzna oraz filmowa tego w jakim jest stanie, co jest uszkodzone, a co dziala i w momencie oddania do serwisu poprosil o potwierdzenie tego, dodatkowo jakis papierek opisujacy stan, oraz zakres zleconych dzialan i ich cene. Czemu? bo Leona latwo uszkodzic przy rozbieraniu a malo kto nie majac z nim do czynienia o tym wie.

KurczaQ
14.12.12, 15:24
Nie o Leona się rozchodzi a o Mozarta - Leona to sam bym zrobił ;)

sylwias1987
14.12.12, 17:46
Leo bo to temat Leosia:P
Mi w serwisie zawalili karte, oddali telefon w tym stanie co oddalam:) i stwierdzili że płyta padła mimo ze probuje wgrać winde i wiesza w polowie sie:P
Kolejny serwis stwierdzil ze 2 tygodnie musze czekac i koszt to 100zl a nie miala zielonego pojecia co to za telefon- hehe z tyłu tez nie znalazla modelu:D
Kolejny stwierdzil ze hd2 to nie leo i jest roznica
Na 8 serwisow kazdy polegl. Zmienili mi tylko scl z 3.03 na 1.42 liczac jak za oprogramowanie softu calego.

KurczaQ
17.12.12, 06:19
hahaha widzisz, większość serwisów się nie zna na fachu wcale ;)
Strach oddać im telefon ale czasami trzeba...

sylwias1987
17.12.12, 12:16
na szczescie juz go nie mam:)