PDA

Zobacz pełną wersję : [pomoc] Htc Desire C ekran odblokowania



Ezekiel
14.11.12, 22:35
Mam pewien problem. Zapomniałem kodu do odblokowania ekranu. Da się jakoś zrestartować soft czy coś? :(:(

KurczaQ
15.11.12, 00:14
Zostaje tylko twardy restart albo... jeżeli urządzenie jest podłączone do sieci Wi-Fi, 3/2G po prostu wklepuj błędny kod aż urządzenie poprosi o wpisanie hasła do poczty Gmail ;)

Twardy restart:

1. Po wyłączeniu urządzenia wciśnij i trzymaj klawisz Przyciszania po czym nie puszczając klawisza Vol Down wciśnij klawisz Power
2. Poczekaj na obrazek 3 Androidów gdy ich ujrzysz puść oba klawisze.
3. Nawigując klawiszami głośności wybierz opcje Clear Storage i wciśnij klawisz Power.
4. Na zapytanie o potwierdzenie operacji klikamy Vol Up (Podgłośń)

Następnym razem uważaj i polecam wzór :E

Pmdrk
09.12.12, 18:45
Hej! Ja mam z kolei nieco inny problem, podałam hasło podczas instalacji certyfikatu,niestety nie mogę go usunąć ponieważ opcja wybierania blokady ekranu "Brak" jest nieaktywna - "wyłączone przez administratora lub ze względu na zasady szyfrowania albo magazyn danych logowania".. Jakieś pomysły ? :(

KurczaQ
11.12.12, 10:47
Hmm bardzo dziwny problem, w sumie jakby ROOT zablokował ci tą opcje- zrób debranding czyli wgraj system ze strony HTC- czysty, bez nakładek operatora a jak taki masz to machnij go jeszcze raz :)

Pmdrk
11.12.12, 21:23
Sporo zachodu jak na taką głupotkę, no cóż postaram się przyzwyczaić. Dziękuję za odpowiedź :)

Anka
22.01.13, 18:43
Hej mam podobny problem tylko ustawiłam sobie hasło przy odblokowaniu a teraz mnie dobija to ciągłe wpisywanie.... można je jakoś wyłączyć, żeby odblokowanie było tylko za pomocą pierścienia?