PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z recovery,karta pamięci i marketem



Markonib1981
21.11.12, 19:44
Problem 1 szy:

zawsze "instalowałem" androida poprzez "ad recovery" . Dawałem żeby instalował androida i jako źródło podawałem kartę pamięci i wszystko było ok. Od pewnego czasu zaznaczając ad recovery dochodzi do momentu gdy wyskakuje "go go go"i nic........... tak jakby wisiał(a magldr v1.3 ,build :feb 1 2011 03:46:07 by cotulla 2011).

podaje rom:"NexusHD2-Gingerbread_V3.3-(Android-2.3.7)"


problem 2 gi dotyczy karty pamięci

Za pomocą "MiniTool Partition Wizard Home Edition" utworzyłem partycje fat32(12gb primary) następnie ext3(997 primary) a na końcu linux swap(510 primary). Gdy wkładam ja do telefonu wyświetla mi komunikat:
"uszkodzona karta sd .konieczne jest jej ponowne sformatowanie"
Bardzo mi zależy na partycji ext gdyż po władowaniu tam ICS 4.0.3 zostaje mi jedynie 20mb na aplikacje


problem 3 ci "market":

Ikonka z napisem "play store" jest ale po kliknięciu w nią nic się nie dzieje, tak jakby marketu nie było.


Bardzo bym prosił o pomoc ( ewentualnie podanie miejsca gdzie mi to wszystko mogą "naprawić" najlepiej z Podkarpacia) ewentualnie wytłumaczenie (krok po kroku jak dziecku jak to zrobić)

KurczaQ
01.12.12, 11:06
Mój poradnik wgrywania Androida powinien ci starczyć na wszystkie 3 problemy :)
Wgraj to na nowo i będzie hulać, nie pytaj gdzie jest- poszukaj w dziale HD2 :E

Szczepan169
09.12.12, 17:29
A w ogóle po co tworzy się partycję SWAP? Do czego ona służy? ;)

MatrixSTR
09.12.12, 21:53
Partycja wymiany ? Wikipedia, wolna encyklopedia (http://pl.wikipedia.org/wiki/Partycja_wymiany) wystarczy poszukać :P