PDA

Zobacz pełną wersję : Android JellyBean-4.1.2-CM10



Sideswipe
22.11.12, 00:46
Cześć!
Od dłuższego czasu używałem na swoim Leosiu Androida 2.3.7 CyanogenMod 7, na początku był super, ale przez ostatnie 2 tygodnie wszystko się zmieniło, bo telefon strasznie zwolnił zaczął się zacinać itp. dlatego postanowiłem coś zmienić i znalazłem coś takiego: [3.Nov.2012][ROM] NexusHD2-JellyBean-4.1.2-CM10 V1.2 [NativeSD] - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1930240) wygląda nieźle i chciałbym spróbować. I tu nasuwa się moje pytanie, czy mogę przywrócić dane z mojego aktualnego
CyanogenMod-a 7 przy pomocy Cwm (z "zakładki" Backup And Restore)?
Wszystkie ROM-y instaluję przy pomocy HD2 Toolkit przez Clk i Cwm :)
ps. A tak przy okazji co Wy sądzicie na temat tego ROM-u ?
Z góry dzięki za pomoc :)
Pozdrawiam

Szakus
22.11.12, 12:24
Nie ryzykowalbym lepiej zrób backup przez titaniuma. Ciekaw jestem jak to będzie chodziło zdaj relacje

Tapnięte z e3d

Sideswipe
23.11.12, 19:42
Na szczęście się udało :)
Pierwsze 10 min wywołało u mnie pozytywne wrażenie, płynność, szybkość.
Za chwilę będę instalował aplikacje i wyedy zobaczymy :)
jedna rzecz jak mnie trochę denerwuje to czarny pasek na dole ekranu (pasek nawigacji), nie wiem jak go wyłączyć... (głupie, ale prawdziwe ;))

KurczaQ
01.12.12, 12:07
W ustawieniach ROMu masz opcje wyłączenia- jednak zalecam ci używanie tego, dłużej pochodzi ci dotyk :)

Sideswipe
12.12.12, 19:00
Co do relacji odnośnie tego ROM-u to na początku trzeba przeczytać komentarze, żeby się dowiedzieć, że powinno się dać 320 MB na system, a nie 285. Co do czarnego paska na dole ekranu to da się przyzwyczaić :)

Przechodząc do opinii to na początku wydawało mi się, że będzie dobrze, szybko zastartował, nie ciął się, ale po zainstalowaniu paru aplikacji (naprawdę nie było ich dużo) zaczął się przycinać, no to zrobiłem restarcik i myślałem, że po kłopocie, jednak na myśleniu się skończyło. Po tych paru tygodniach to działa, ale np. potrafi się przyciąć podczas pisania SMS-ów ! Dodatkowo ma takie dziwne problemy jak po pierwsze podczas wyłączania ekranu nie wyłącza się całkowicie tylko zostaje przez chwilę podświetlony ekran (taki granatowo niebieski), po drugie dwa razy wyłączył mi połączenie, trzeba było wpisać pin i restartować, a po trzecie coś mi dużo baterii zżera, na innych ROM-ach chyba było lepiej...

Podsumowując: ROM dla ludzi o mocnych nerwach ;), jednak wydaje mi się, że warto przetestować (jeżeli często się wyłącza aplikacje w tle to da się na nim pracować ;)) , może ja mam tylko takiego pecha, a komuś innemu będzie chodził dobrze :)
To tyle ode mnie.

W tą sobotę (jak mi nic nie wypadnie:)) to spróbuję wgrać tego http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1915766 zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Pozdrowionka dla forumowiczów :)