PDA

Zobacz pełną wersję : One S, Pamięć w telefonie a ściągnięte pliki z neta i poczty



teodor2424
29.11.12, 21:51
Witam.
Jestem od tygodnia użytkownikiem tego telefonu ONE S i mam bardzo dużo pytań, gdyż nigdy nie używałem telefonu na androidzie ani dotykowego.
Po zapoznaniu się z maszynką, wiedząc że nie posiada ona karty pamięci SD chciałbym się dowiedzieć gdzie zapisywane są pobrane z neta i poczty pliki i dokumenty.
O ile pobrać załącznik z poczty mogę i go zapisać gdzieś na telefonie to już znaleźć go jest trudniej.

Prosiłbym o pomoc w tym temacie, mianowicie czy istnieje taka funkcja aby prosto z telefonu lub poprzez jakąś aplikację wejść do jego pamięci i przeglądać bezpośrednio wszystkie zapisane tam pliki, chciałbym aby wyglądało to podobnie do Windowsa gdzie w utworzonych folderach (muzyka, filmy, zdjęcia, dokumenty, itd) mogę gromadzić poszczególne pliki i aby przy zapisywaniu ich w pamięci telefonu od razu były zapisywane do poszczególnych folderów zależnie od typu pliku (rozszerzenia)

Głowię się już długo nad tym czy aby taka opcja w ogóle istniała.

PS przy zapisywaniu plików pyta się czy zapisać do pamięci telefonu, dropbox lub skydrive i z tych ostatnich nie chcę korzystać.

chciałbym mieć możliwość przy zapisywaniu konkretnego pliku aby wskazać mu miejsce zapisu do konkretnego folderu lub aby robił to samoczynnnie tak jak opisałem wyżej.

No i jak potem przeglądać te pliki na telefonie bez użycia komputera???

Może ktoś mi pomoże w tym temacie???

MatrixSTR
29.11.12, 22:09
Zainstaluj z marketu jakiś menedżer plików :) tam możesz przeglądać wszystkie foldery. Polecam ten: http://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop
A pobrane rzeczy zapisują się w folderze Downloads