PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z systemem Wildfire S



abik6
08.12.12, 18:05
Witam mam problem z telefonem HTC wildfire S . . . kupiłem od znajomego telefon i ma on system Android 4.0.4 :eek: . A na stronie HTC pisze że telefon ten nie zostanie zaktualizowany do tej wersji . Chciałem zapytać jak mozna wrócić najlepiej do systemu 2.3.6 Gingerbread ponieważ ten się okropnie zwiesza i połowa aplikacji w tym Google Play nie działa ; ) zainstalowany jest również CyanogenMod 9 który też mnie denerwuje . . prosze o dokładne opisanie zmiany systemu . z góry dziękuje :D

KurczaQ
11.12.12, 10:49
W sumie skoro wgrany jest tu Cyan to nie ma większych problemów w powrocie do stocka.
Co będzie ci potrzebne? Wejść na XDA-Developers i w dziale Wildfire S -> Android Development pobrać ROM który cię interesuje - może to być przerobiony ROM z Sense 2.1 (tego szukasz).
Jak go wgrać?
Wchodzisz w CWM, przechodzisz do install zip from SD i jazda ( przed tym zalecam także WIPE)

abik6
15.12.12, 15:53
W sumie skoro wgrany jest tu Cyan to nie ma większych problemów w powrocie do stocka.
Co będzie ci potrzebne? Wejść na XDA-Developers i w dziale Wildfire S -> Android Development pobrać ROM który cię interesuje - może to być przerobiony ROM z Sense 2.1 (tego szukasz).
Jak go wgrać?
Wchodzisz w CWM, przechodzisz do install zip from SD i jazda ( przed tym zalecam także WIPE)

czy to będzie coś takiego ?
[ROM] HTC nonSense v2.1 [fast/stable/odexed] - xda-developers (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1847220&highlight=rom+sense+2+1)

KurczaQ
16.12.12, 12:21
Tak jednak ten rom jest bez Sense- jeżeli zależy ci na nakładce HTC pobierz coś z Sense właśnie :)

abik6
16.12.12, 12:47
okk dziękuje ci bardzo ^^ wprawdzie mam 2.3.5 zamiast 2.3.6 ale ten też może być ;D jeszcze raz dziękuje :)